Kandydaci do Rady Gminy Pionki w wyborach samorządowych 2014

    Kandydaci do Rady Gminy Pionki w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Radomskie

    Głosujemy w 15 okręgach
    Okręg nr 1: Czarna Wieś, Helenów

    Rafał Grzybowski (PSL)
    Hubert Jędra (PO)
    Agnieszka Białek (PiS)
    Sławomir Jaworski (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 2: Czarna Kolonia

    Piotr Nowak (PSL)
    Mirosław Płachta (PiS)
    Wiesław Cybulski (KWW Dariusza Gonciarza)
    Bożena Góralska (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 3: Tadeuszów, Wincentów

    Radosław Orłowski (PiS)
    Roman Chrzanowski (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 4: Augustów

    Dariusz Gonciarz (KWW Dariusza Gonciarza)
    Marek Tomaszewski (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 5: Januszno, Krasna Dąbrowa

    Tadeusz Glimasiński (Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
    Adam Lis (PSL)
    Krystyna Płachecka (PiS)
    Anna Bachanek (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 6: Laski

    Grzegorz Krajewski (Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
    Maciej Gola (PSL)
    Dorota Kacperczyk (PiS)
    Marzena Chołuj (KWW Mirosława Ziółka)
    Donata Kuchta (Razem w Lepsze Jutro)

    Okręg nr 7: Żdżary, Adolfin, Sokoły

    Piotr Gębczyk (PSL)
    Natalia Rydz-Rudnicka (PO)
    Magdalena Żurawska (PiS)
    Rafał Molenda (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 8: Brzeziny, Jedlnia Kolonia, Poświętne

    Mariusz Lepa (Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
    Sławomir Słomka (PSL)
    Wiesław Rojek (PiS)
    Henryk Drela (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 9: Jedlnia

    Emilia Brodnicka (PSL)
    Sebastian Sałek (PiS)
    Tomasz Wróbel (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 10: Zadobrze, Kieszek, Kolonka

    Tomasz Wojciech Wróbel (PSL)
    Renata Rajchel (PiS)
    Mariusz Adamczyk (Razem w Lepsze Jutro)

    Okręg nr 11: Jaśce, Brzezinki, Stoki, Jaroszki

    Iwona Jaroszek (PSL)
    Piotr Mąkosa (PiS)
    Aneta Wojdat (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 12: Suskowola

    Marek Płachecki (Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
    Robert Jurek (SLD Lewica Razem)
    Krzysztof Płachta (PSL)
    Wanda Makuch (PiS)
    Malwina Sowa (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 13: Zalesie, Mireń

    Barbara Pyc (PSL)
    Anna Rybaniec (PiS)
    Adam Pyrka (KWW Mirosława Ziółka)

    Okręg nr 14: Działki Suskowolskie, Płachty

    Edward Lipiński (Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
    Marek Pachocki (PiS)
    Katarzyna Konopska (KWW Mirosława Ziółka)
    Katarzyna Kowalczyk (Razem w Lepsze Jutro)

    Okręg nr 15: Sałki, Sucha, Bieliny

    Tadeusz Łodziński (PSL)
    Piotr Krakowiak (PiS)
    Jacek Góralski (KWW Mirosława Ziółka)

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo