Kandydaci do Rady Powiatu Zwoleńskiego w wyborach...

    Kandydaci do Rady Powiatu Zwoleńskiego w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Echo Dnia Radomskie

    W wyborach do Rady Powiatu Zwoleńskiego wybieramy w 3 okręgach.
    Okręg numer 1, Gminy: Kazanów, Tczów

    Andrzej Wolszczak - Komitet Wyborczy PSL
    Bogusław Bernaciak - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Fijołek - Komitet Wyborczy PSL
    Danuta Anna Sajnóg - Komitet Wyborczy PSL
    Małgorzata Stawarz - Komitet Wyborczy PSL
    Halina Iwona Dąbrowska - Komitet Wyborczy PSL
    Mieczysław Dariusz Kozuń - Komitet Wyborczy PSL
    Zdzisław Maciaszek - Komitet Wyborczy PSL
    Teresa Czesława Pancerz-Pyrka - KW Platforma Obywa-telska RP
    Teresa Czesława Pancerz-Pyrka - KW Platforma Obywa-telska RP
    Ryszard Domagała - KW Platforma Obywatelska RP
    Adam Józef Krajewski - KW Platforma Obywatelska RP
    Janusz Sot - KW Platforma Obywatelska RP
    Magdalena Wolszczak - KW Platforma Obywatelska RP
    Danuta Cholewa - KW Platforma Obywatelska RP
    Łukasz Cholewa - KW Platforma Obywatelska RP
    Marcin Sołtysiak - KW Platforma Obywatelska RP
    Andrzej Wojciech Szczypiór - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Janusz Waldemar Puk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marcin Adam Kacperczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jadwiga Maria Wach - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Dariusz Majewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krystyna Mroczek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paulina Ząbkowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Franciszek Olszowiec - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Stefan Bernaciak - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Henryk Eugeniusz Wieczorek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Stefan Ptaszek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Wiesława Wolszczak - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Jolanta Dyl - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Luiza Barbara Tupadło-wolszcz-k KWW Razem Wybierz-my Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Tadeusz Gołąbek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Marian Gleguła - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Marian Adam Karolik - KWW Wspólna Sprawa
    Stefan Solecki - KWW Wspólna Sprawa
    Marianna Sulima - KWW Wspólna Sprawa
    Ryszard Adam Głód - KWW Wspólna Sprawa
    Mirosław Henryk Drela - KWW Wspólna Sprawa
    Olga Durasiewicz - KWW Wspólna Sprawa
    Kinga Jaśkiewicz - KWW Wspólna Sprawa


    Okręg numer 2 Gminy: Policzna, Przyłęk

    Stanisław Bartosiewicz - Komitet Wyborczy PSL
    Arkadiusz Piotr Jasik - Komitet Wyborczy PSL
    Beata Katarzyna Wdowiak - Komitet Wyborczy PSL
    Michał Ciupak - Komitet Wyborczy PSL
    Tadeusz Stanisław Głowacki - Komitet Wyborczy PSL
    Joanna Rusinowska - Komitet Wyborczy PSL
    Lidia Ciosek - Komitet Wyborczy PSL
    Agnieszka Wioleta Rogala - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Grudziński - Komitet Wyborczy PSL
    Maria Urszula Jeżewska - Komitet Wyborczy PSL
    Mieczysław Adam Papis - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Marta Kowalczyk - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Paulina Furga - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Stanisław Edward Głowacki - KW Nowa Prawica — Janu-sza Korwin-Mikke
    Barbara Wanda Chołuj - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Ewa Bożena Fijoł - KW Platforma Obywatelska RP
    Joanna Kępińska - KW Platforma Obywatelska RP
    Dariusz Makuch - KW Platforma Obywatelska RP
    Leszek Rutkowski - KW Platforma Obywatelska RP
    Aneta Górska - KW Platforma Obywatelska RP
    Marta Czerwiec - KW Platforma Obywatelska RP
    Barbara Koncka - KW Platforma Obywatelska RP
    Wacław Konstanty Figurski - KW Platforma Obywatelska RP
    Anna Monika Fiet - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Eugeniusz Andrzej Wolszczak - KW Prawo i Sprawiedli-wość
    Marian Krawczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Andrzej Moszczyński - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Justyna Krzysztoszek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Waldemar Jan Jędra - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ewa Ziemianek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Bogdan Paweł Makuch - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Stefania Nować - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Małgorzata Kula - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Alicja Tatak - KWW Razem budujemy
    Justyna Mierzejewska-figura-- WW Razem budujemy
    Jerzy Andrzej Kamionka- - KWW Razem budujemy
    Monika Krześniak- - KWW Razem budujemy
    Elżbieta Małgorzata Seredyn- - KWW Razem budujemy
    Sławomir Roman Podsiadły - KWW Razem budujemy
    Irena Koniarz - KWW Razem budujemy
    Agnieszka Pawełek - KWW Razem budujemy
    Mariusz Sebastian Olejarz - KWW Razem budujemy
    Leszek Maciejewski - KWW Razem budujemy
    Adam Antoni Ociesa - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Grażyna Kazimiera Kusio - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Jacek Rogala - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Dorota Zofia Sztobryn - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Beata Piskorek-zięba - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Tomasz Kamionka - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Robert Rogala - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Bogusław Zdzisław Szumilas - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Maksymilian Rutkowski - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Barbara Baran - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Mirosław Madejski - KWW Wspólna Sprawa
    Marzena Szewczyk - KWW Wspólna Sprawa
    Jadwiga Podsiadła - KWW Wspólna Sprawa
    Stanisława Urszula Sobut - KWW Wspólna Sprawa
    Bożena Potucha - KWW Wspólna Sprawa
    Antoni Pawlukowski - KWW Wspólna Sprawa
    Aleksander Kowalczyk - KWW Wspólna Sprawa
    Marzena Ewa Staniszewska - KWW Wspólna Sprawa
    Katarzyna Majewska - KWW Wspólna Sprawa
    Mariusz Basaj - KWW Wspólna Sprawa

    Okręg numer 3 Miasto i Gmina Zwoleń

    Waldemar Urbański - Komitet Wyborczy PSL
    Jerzy Sowula - Komitet Wyborczy PSL
    Alicja Teresa Szewczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Małgorzata Bączkiewicz - Komitet Wyborczy PSL
    Mirosław Zbigniew Chołuj - Komitet Wyborczy PSL
    Andrzej Jerzy Maj - Komitet Wyborczy PSL
    Anna Karina Wołoszyn - Komitet Wyborczy PSL
    Agnieszka Ewa Dobrowolska - Komitet Wyborczy PSL
    Teresa Jadwiga Pytlak - Komitet Wyborczy PSL
    Dariusz Pyciarz - Komitet Wyborczy PSL
    Bogdan Adam Dubil - Komitet Wyborczy PSL
    Marcin Liberadzki - Komitet Wyborczy PSL
    Krzysztof Skrzypczak - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Leokadia Julianna Dąbrowska - KW Nowa Prawica — Ja-nusza Korwin-Mikke
    Mateusz Wójcik - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Grażyna Magierek - KW Nowa Prawica — Janusza Kor-win-Mikke
    Anna Borek - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Edward Mirosław Rybak - KW Platforma Obywatelska RP
    Jan Grzegorz Galewski - KW Platforma Obywatelska RP
    Wiesław Mordziński - KW Platforma Obywatelska RP
    Urszula Karpała - KW Platforma Obywatelska RP
    Mateusz Sałbut - KW Platforma Obywatelska RP
    Grzegorz Kowalski - KW Platforma Obywatelska RP
    Danuta Stanisława Szymanowicz - KW Platforma Obywa-telska RP
    Iwona Aneta Paszkiewicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Andrzej Stankiewicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Marzena Szczepanik - KW Platforma Obywatelska RP
    Aneta Makuch - KW Platforma Obywatelska RP
    Piotr Dróżdż - KW Platforma Obywatelska RP
    Jan Mazurkiewicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Stanisław Rek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Katarzyna Stawarz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ewa Wielechowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Bożena Jadwiga Karaś - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Mirosław Jan Urbanek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Wiktoria Joanna Zdżalik - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Agnieszka Sylwia Ćwiklak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sylwia Śmietanka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Roman Furga - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Włodzimierz Mazur - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jerzy Tadeusz Karbarz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Arkadiusz Sulima - KWW Razem budujemy
    Włodzimierz Kabus - KWW Razem budujemy
    Hanna Pyrka - KWW Razem budujemy
    Krzysztof Zaborski - KWW Razem budujemy
    Andrzej Skorek - KWW Razem budujemy
    Marta Izabela Baczkowska - KWW Razem budujemy
    Małgorzata Kaczmarczyk - KWW Razem budujemy
    Marek Oczkowski - KWW Razem budujemy
    Alina Piątek - KWW Razem budujemy
    Piotr Stanisław Pietrzyk - KWW Razem budujemy
    Monika Kaczmarska - KWW Razem budujemy
    Augustyn Ciecieląg - KWW Razem budujemy
    Wiesława Sałek - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Roman Henryk Górski - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Mirosława Ruszkowska - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Wojciech Waldemar Jaroszek - Kww Razem Wybierzemy Przyszłość
    Piotr Józef Struzik - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Jan Andrzej Pawelec - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Irena Sałbut - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    witold kapcia - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Monika Choroś - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Radosław Nachyła - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Lidia Frydrych - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Zbigniew Buczma - KWW Wspólna Sprawa
    Daria Anna Dwojacka- Wrochna- KWW Wspólna Sprawa
    Arkadiusz Roman Figura-- - KWW Wspólna Sprawa
    Karolina Halina Frankiewicz-jaworska- KWW Wspólna Sprawa
    Jerzy Piotr Kozińsk- KWW Wspólna Sprawa
    Sławomir Szczepan Mital - KWW Wspólna Sprawa
    Jerzy Mole-dowski - KWW Wspólna Sprawa
    Małgorzata Edyta Nowakowska - KWW Wspólna Sprawa
    Justyna Sylwia Nowicka - KWW Wspólna Sprawa
    Tomasz Rogala - KWW Wspólna Sprawa
    Izabela Skrzypek-Markiewicz- KWW Wspólna Sprawa
    Maria Wilkiewicz - KWW Wspólna Sprawa










    Rada powiatu zwoleńskiego
    Okręg numer 1, Gminy: Kazanów, Tczów

    Andrzej Wolszczak - Komitet Wyborczy PSL
    Bogusław Bernaciak - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Fijołek - Komitet Wyborczy PSL
    Danuta Anna Sajnóg - Komitet Wyborczy PSL
    Małgorzata Stawarz - Komitet Wyborczy PSL
    Halina Iwona Dąbrowska - Komitet Wyborczy PSL
    Mieczysław Dariusz Kozuń - Komitet Wyborczy PSL
    Zdzisław Maciaszek - Komitet Wyborczy PSL
    Teresa Czesława Pancerz-Pyrka - KW Platforma Obywa-telska RP
    Teresa Czesława Pancerz-Pyrka - KW Platforma Obywa-telska RP
    Ryszard Domagała - KW Platforma Obywatelska RP
    Adam Józef Krajewski - KW Platforma Obywatelska RP
    Janusz Sot - KW Platforma Obywatelska RP
    Magdalena Wolszczak - KW Platforma Obywatelska RP
    Danuta Cholewa - KW Platforma Obywatelska RP
    Łukasz Cholewa - KW Platforma Obywatelska RP
    Marcin Sołtysiak - KW Platforma Obywatelska RP
    Andrzej Wojciech Szczypiór - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Janusz Waldemar Puk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marcin Adam Kacperczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jadwiga Maria Wach - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Dariusz Majewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krystyna Mroczek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paulina Ząbkowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Franciszek Olszowiec - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Stefan Bernaciak - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Henryk Eugeniusz Wieczorek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Stefan Ptaszek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Wiesława Wolszczak - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Jolanta Dyl - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Luiza Barbara Tupadło-wolszcz-k KWW Razem Wybierz-my Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Tadeusz Gołąbek - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Marian Gleguła - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Marian Adam Karolik - KWW Wspólna Sprawa
    Stefan Solecki - KWW Wspólna Sprawa
    Marianna Sulima - KWW Wspólna Sprawa
    Ryszard Adam Głód - KWW Wspólna Sprawa
    Mirosław Henryk Drela - KWW Wspólna Sprawa
    Olga Durasiewicz - KWW Wspólna Sprawa
    Kinga Jaśkiewicz - KWW Wspólna Sprawa


    Okręg numer 2 Gminy: Policzna, Przyłęk

    Stanisław Bartosiewicz - Komitet Wyborczy PSL
    Arkadiusz Piotr Jasik - Komitet Wyborczy PSL
    Beata Katarzyna Wdowiak - Komitet Wyborczy PSL
    Michał Ciupak - Komitet Wyborczy PSL
    Tadeusz Stanisław Głowacki - Komitet Wyborczy PSL
    Joanna Rusinowska - Komitet Wyborczy PSL
    Lidia Ciosek - Komitet Wyborczy PSL
    Agnieszka Wioleta Rogala - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Grudziński - Komitet Wyborczy PSL
    Maria Urszula Jeżewska - Komitet Wyborczy PSL
    Mieczysław Adam Papis - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Marta Kowalczyk - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Paulina Furga - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Stanisław Edward Głowacki - KW Nowa Prawica — Janu-sza Korwin-Mikke
    Barbara Wanda Chołuj - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Ewa Bożena Fijoł - KW Platforma Obywatelska RP
    Joanna Kępińska - KW Platforma Obywatelska RP
    Dariusz Makuch - KW Platforma Obywatelska RP
    Leszek Rutkowski - KW Platforma Obywatelska RP
    Aneta Górska - KW Platforma Obywatelska RP
    Marta Czerwiec - KW Platforma Obywatelska RP
    Barbara Koncka - KW Platforma Obywatelska RP
    Wacław Konstanty Figurski - KW Platforma Obywatelska RP
    Anna Monika Fiet - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Eugeniusz Andrzej Wolszczak - KW Prawo i Sprawiedli-wość
    Marian Krawczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Andrzej Moszczyński - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Justyna Krzysztoszek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Waldemar Jan Jędra - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ewa Ziemianek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Bogdan Paweł Makuch - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Stefania Nować - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Małgorzata Kula - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Alicja Tatak - KWW Razem budujemy
    Justyna Mierzejewska-figura-- WW Razem budujemy
    Jerzy Andrzej Kamionka- - KWW Razem budujemy
    Monika Krześniak- - KWW Razem budujemy
    Elżbieta Małgorzata Seredyn- - KWW Razem budujemy
    Sławomir Roman Podsiadły - KWW Razem budujemy
    Irena Koniarz - KWW Razem budujemy
    Agnieszka Pawełek - KWW Razem budujemy
    Mariusz Sebastian Olejarz - KWW Razem budujemy
    Leszek Maciejewski - KWW Razem budujemy
    Adam Antoni Ociesa - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Grażyna Kazimiera Kusio - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Jacek Rogala - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Dorota Zofia Sztobryn - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Beata Piskorek-zięba - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Tomasz Kamionka - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Robert Rogala - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Bogusław Zdzisław Szumilas - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Maksymilian Rutkowski - KWW Razem Wybierzmy Przy-szłość-Powiat Zwoleń
    Barbara Baran - KWW Razem Wybierzmy Przyszłość-Powiat Zwoleń
    Mirosław Madejski - KWW Wspólna Sprawa
    Marzena Szewczyk - KWW Wspólna Sprawa
    Jadwiga Podsiadła - KWW Wspólna Sprawa
    Stanisława Urszula Sobut - KWW Wspólna Sprawa
    Bożena Potucha - KWW Wspólna Sprawa
    Antoni Pawlukowski - KWW Wspólna Sprawa
    Aleksander Kowalczyk - KWW Wspólna Sprawa
    Marzena Ewa Staniszewska - KWW Wspólna Sprawa
    Katarzyna Majewska - KWW Wspólna Sprawa
    Mariusz Basaj - KWW Wspólna Sprawa

    Okręg numer 3 Miasto i Gmina Zwoleń

    Waldemar Urbański - Komitet Wyborczy PSL
    Jerzy Sowula - Komitet Wyborczy PSL
    Alicja Teresa Szewczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Małgorzata Bączkiewicz - Komitet Wyborczy PSL
    Mirosław Zbigniew Chołuj - Komitet Wyborczy PSL
    Andrzej Jerzy Maj - Komitet Wyborczy PSL
    Anna Karina Wołoszyn - Komitet Wyborczy PSL
    Agnieszka Ewa Dobrowolska - Komitet Wyborczy PSL
    Teresa Jadwiga Pytlak - Komitet Wyborczy PSL
    Dariusz Pyciarz - Komitet Wyborczy PSL
    Bogdan Adam Dubil - Komitet Wyborczy PSL
    Marcin Liberadzki - Komitet Wyborczy PSL
    Krzysztof Skrzypczak - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Leokadia Julianna Dąbrowska - KW Nowa Prawica — Ja-nusza Korwin-Mikke
    Mateusz Wójcik - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Grażyna Magierek - KW Nowa Prawica — Janusza Kor-win-Mikke
    Anna Borek - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Edward Mirosław Rybak - KW Platforma Obywatelska RP
    Jan Grzegorz Galewski - KW Platforma Obywatelska RP
    Wiesław Mordziński - KW Platforma Obywatelska RP
    Urszula Karpała - KW Platforma Obywatelska RP
    Mateusz Sałbut - KW Platforma Obywatelska RP
    Grzegorz Kowalski - KW Platforma Obywatelska RP
    Danuta Stanisława Szymanowicz - KW Platforma Obywa-telska RP
    Iwona Aneta Paszkiewicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Andrzej Stankiewicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Marzena Szczepanik - KW Platforma Obywatelska RP
    Aneta Makuch - KW Platforma Obywatelska RP
    Piotr Dróżdż - KW Platforma Obywatelska RP
    Jan Mazurkiewicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Stanisław Rek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Katarzyna Stawarz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ewa Wielechowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Bożena Jadwiga Karaś - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Mirosław Jan Urbanek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Wiktoria Joanna Zdżalik - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Agnieszka Sylwia Ćwiklak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sylwia Śmietanka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Roman Furga - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Włodzimierz Mazur - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jerzy Tadeusz Karbarz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Arkadiusz Sulima - KWW Razem budujemy
    Włodzimierz Kabus - KWW Razem budujemy
    Hanna Pyrka - KWW Razem budujemy
    Krzysztof Zaborski - KWW Razem budujemy
    Andrzej Skorek - KWW Razem budujemy
    Marta Izabela Baczkowska - KWW Razem budujemy
    Małgorzata Kaczmarczyk - KWW Razem budujemy
    Marek Oczkowski - KWW Razem budujemy
    Alina Piątek - KWW Razem budujemy
    Piotr Stanisław Pietrzyk - KWW Razem budujemy
    Monika Kaczmarska - KWW Razem budujemy
    Augustyn Ciecieląg - KWW Razem budujemy
    Wiesława Sałek - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Roman Henryk Górski - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Mirosława Ruszkowska - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Wojciech Waldemar Jaroszek - Kww Razem Wybierzemy Przyszłość
    Piotr Józef Struzik - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Jan Andrzej Pawelec - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Irena Sałbut - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    witold kapcia - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Monika Choroś - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Radosław Nachyła - KWW Razem Wybierzemy Przy-szłość
    Lidia Frydrych - KWW Razem Wybierzemy Przyszłość
    Zbigniew Buczma - KWW Wspólna Sprawa
    Daria Anna Dwojacka- Wrochna- KWW Wspólna Sprawa
    Arkadiusz Roman Figura-- - KWW Wspólna Sprawa
    Karolina Halina Frankiewicz-jaworska- KWW Wspólna Sprawa
    Jerzy Piotr Kozińsk- KWW Wspólna Sprawa
    Sławomir Szczepan Mital - KWW Wspólna Sprawa
    Jerzy Mole-dowski - KWW Wspólna Sprawa
    Małgorzata Edyta Nowakowska - KWW Wspólna Sprawa
    Justyna Sylwia Nowicka - KWW Wspólna Sprawa
    Tomasz Rogala - KWW Wspólna Sprawa
    Izabela Skrzypek-Markiewicz- KWW Wspólna Sprawa
    Maria Wilkiewicz - KWW Wspólna Sprawa


































    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo