Kandydaci do Rady Powiatu Lipskiego w wyborach samorządowych...

    Kandydaci do Rady Powiatu Lipskiego w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Echo Dnia Radomskie

    Radnych do Rady Powiatu Lipskiego wybieramy w 4 okręgach.
    Okręg numer 1, Miasto i Gmina Lipsko

    Jadwiga Daniela Buza - Komitet Wyborczy PSL
    Adam Wilk - Komitet Wyborczy PSL
    Tomasz Wiktor Kosno - Komitet Wyborczy PSL
    Renata Anna Kwapińska - Komitet Wyborczy PSL
    Witold Adam Krukowski - Komitet Wyborczy PSL
    Joanna Bernat - Komitet Wyborczy PSL
    Józef Jabłoński - Komitet Wyborczy PSL
    Anna Halina Garbacz - Komitet Wyborczy PSL
    Marek Zbigniew Kowalczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Józef Sosnowski - Komitet Wyborczy PSL
    Sławomir Robert Śmieciuch - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Maciej Machała - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Małgorzata Bożena Szwaja - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Anna Pietruszka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Wojciech Kosanowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Agnieszka Urszula Zanchira - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Leszek Piotr Kozłowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Iwona Rusin - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Antoni Stanisław Pluta - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Dariusz Eugeniusz Gudwański - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marek Dariusz Łata - KWW Aktywny Samorząd
    Alina Kwiatek - KWW Aktywny Samorząd
    Tadeusz Andrzej Góralski - KWW Aktywny Samorząd
    Ewa Sołtysiak - KWW Aktywny Samorząd
    Grażyna Bożena Kulpińska - KWW Aktywny Samorząd
    Krzysztof Mirosław Furmanek - KWW Aktywny Samorząd
    Danuta Maria Sulowska - KWW Aktywny Samorząd
    Beata Elżbieta Nowicka - KWW Aktywny Samorząd
    Tadeusz Pękała - KWW Aktywny Samorząd
    Kazimierz Stanisław Zając - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Ewa Zofia Żabicka - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Wojciech Rafał Kwiatkowski - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Irena Szewczyk - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Czesław Marian Skrzek - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Monika Michalec - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Zdzisław Zaborski - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Jolanta Teresa Zarzycka KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Jarosław Chmielnicki - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Elżbieta Maziarek - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Kazimierz Morgaś - KWW Niezależni Razem
    Kazimierz Czerwonka - KWW Niezależni Razem
    Jacek Lucjan Wielorański - KWW Niezależni Razem
    Renata Kowalska - KWW Niezależni Razem
    Tomasz Maciej Dusza - KWW Niezależni Razem
    Ewa Gołda - KWW Niezależni Razem
    Grzegorz Glina - KWW Niezależni Razem
    Joanna Anna Pastuszka - KWW Niezależni Razem
    Andrzej Stanisław Majchrzyk - KWW Niezależni Razem
    Ewelina Cieślak - KWW Niezależni Razem
    Mariola Izabela Szymczyk - KWW Samorząd Obywatelski
    Dariusz Sylwester Kosiak - KWW Samorząd Obywatelski
    Iwona Maria Patyk - KWW Samorząd Obywatelski
    Piotr Krzysztof Rusin - KWW Samorząd Obywatelski
    Alicja Barbara Łygan - KWW Samorząd Obywatelski
    Katarzyna Julianna Kokosińska-stocka - KWW Samorząd Obywatelski
    Wojciech Krasiński - KWW Samorząd Obywatelski
    Marian Feliks Koniusz - KWW Samorząd Obywatelski
    Halina Pytlak - KWW Samorząd Obywatelski
    Łukasz Potrząsaj - KWW Samorząd Obywatelski

    Okręg numer 2, Gminy: Ciepielów, Rzeczniów



    Maria Agnieszka Węgrzecka - Komitet Wyborczy PSL
    Stanisław Szczodry - Komitet Wyborczy PSL
    Barbara Dorota Pastuszka - Komitet Wyborczy PSL
    Iwona Giemza - Komitet Wyborczy PSL
    Karol Burek - Komitet Wyborczy PSL
    Michał Miller - Komitet Wyborczy PSL
    Aneta Olesińska - Komitet Wyborczy PSL
    Marian Wójtowicz - Komitet Wyborczy PSL
    Zygmunt Niedziela - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Elżbieta Wajs - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Niewadzi - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ryszard Zbigniew Małaczek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Joanna Gajos - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Renata Grażyna Lasek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Monika Małgorzata Paluch - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krzysztof Górski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paweł Jędraszek- KWW Aktywny Samorząd
    Sławomir Grzegorz Kępczyk - KWW Aktywny Samorząd
    Dorota Korczak - KWW Aktywny Samorząd
    Beata Anna Tomanek - KWW Aktywny Samorząd
    Elżbieta Sałbut - KWW Aktywny Samorząd
    Dominik Traczyński - KWW Aktywny Samorząd
    Stanisław Wajs - KWW Aktywny Samorząd
    Małgorzata Katarzyna Sałek - KWW Aktywny Samorząd
    Artur Grzegorz Szewczyk -KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Wiesława Borek - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Paweł Roman Sykut - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Anna Marzena Kozieł - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Krzysztof Kaczor - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Małgorzata Fura - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Katarzyna Michalczyk - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Radosław Drąg - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Ewa Herbowicz - KWW Niezależni Razem
    Elżbieta Urszula Faliszewska - KWW Niezależni Razem
    Józef Dunal - KWW Niezależni Razem
    Marta Choroś - KWW Niezależni Razem
    Jan Bańcerowski - KWW Niezależni Razem
    Stanisław Kwiecień - KWW Niezależni Razem
    Agnieszka Beata Nowak - KWW Niezależni Razem
    Sylwia Małaczek - KWW Niezależni Razem
    Łukasz Tracz - KWW Samorząd Obywatelski
    Iwona Wójtowicz - KWW Samorząd Obywatelski
    Marzena Stojak - KWW Samorząd Obywatelski

    Okręg numer 3, Gminy: Solec nad Wisłą, Chotcza

    Wiesława Teresa Płaza - Komitet Wyborczy PSL
    Stanisław Skoczylas - Komitet Wyborczy PSL
    Franciszek Henryk Kiljanek - Komitet Wyborczy PSL
    Lucja Stanisława Śmieszek - Komitet Wyborczy PSL
    Grzegorz Marian Trepiak - Komitet Wyborczy PSL
    Irena Anna Kołacz - Komitet Wyborczy PSL
    Jolanta Lidia Brodalka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Piotr Rafał Świątek -- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Beata Teresa Zarzycka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Monika Oleksiak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Roman Jasiak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Mirosław Adam Kowalski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jacek Witold Witkowski - KWW Aktywny Samorząd
    Danuta Ćwintal - KWW Aktywny Samorząd
    Jolanta Małgorzata Kasprzycka - KWW Aktywny Samorząd
    Agnieszka Małgorzata Czerwonka - KWW Aktywny Samorząd
    Paweł Mikołaj Kozak - KWW Aktywny Samorząd
    Romuald Zdzisław Kowaleczko - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Ewa Bielec - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Wiesław Cieślak - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Urszula Jadwiga Sosnowska - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Grażyna Janina Maryniak-gawrylik - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Wojciech Gumiński - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Barbara Elżbieta Zastawna - KWW Niezależni Razem
    Artur Dariusz Drzymała - KWW Niezależni Razem
    Dorota Anna Urban - KWW Niezależni Razem
    Tomasz Byzdra - KWW Niezależni Razem
    Bartosz Piotr Wodecki - KWW Niezależni Razem
    Małgorzata Walentyna Kowalczyk - KWW Samorząd Obywatelski
    Sławomir Tomasz Moćko - KWW Samorząd Obywatelski
    Ewelina Baluk - KWW Samorząd Obywatelski
    Anna Gajowiak - KWW Samorząd Obywatelski
    Tomasz Rafał Sosnowski - KWW Samorząd Obywatelski

    Okręg numer 4 Gmina Sienno

    Roman Antoni Ochyński - Komitet Wyborczy PSL
    Alicja Grażyna Zimak - Komitet Wyborczy PSL
    Michał Antoni Wlazłowski - Komitet Wyborczy PSL
    Grażyna Lenart - Komitet Wyborczy PSL
    Paweł Marek Niedziela - Komitet Wyborczy PSL
    Paulina Kopeć - Komitet Wyborczy PSL
    Ryszard Adam Wiśniewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Teresa Barbara Traczyńska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Tomasz Jacek Sitek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Elżbieta Kazimiera Ślusarczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Michał Kwiatkowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Anna Figura - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Lucyna Gaik - KWW Aktywny Samorząd
    Jacek Moskwa - KWW Aktywny Samorząd
    Iwona Bębenek - KWW Aktywny Samorząd
    Franciszek Jacek Lachowski - KWW Aktywny Samorząd
    Monika Teresa Rożek - KWW Aktywny Samorząd
    Ryszard Józef Buszkiewicz - KWW Aktywny Samorząd
    Andrzej Stanisław Niebrzydowski - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Bohdan Przydatek - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Angelika Agnieszka Moskwa - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Krystyna Pastuszka - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Elżbieta Sitek - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Grzegorz Giemza - KWW Nasza Gmina Nasz Powiat
    Bartłomiej Sylwester Skit - KWW Samorząd Obywatelski
    Magdalena Maria Starzyńska - KWW Samorząd Obywatelski
    Jacenty Adam Dudek - KWW Samorząd Obywatelski
    Joanna Katarzyna Gruszka - KWW Samorząd Obywatelski
    Paweł Broda - KWW Samorząd Obywatelski

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo