Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Białobrzegi w wyborach...

    Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Białobrzegi w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Radomskie

    Radnych Rady Miasta i Gminy Białobrzegi wybieramy w 15 okręgach wyborczych.
    Okręg numer 1, Miasto Białobrzegi ulice: Krakowska, Mikowska, Skargi, Gajowa, Kochanowskiego, Armii Krajowej, Czachowskiego, Cegielniana, Spacerowa, Poświętna, Rzeczna, Cicha, Krótka, Turno


    Filip Rudzki - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Anna Bednarska - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Krzysztof Edward Kosobudzki - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Adam Świeczko - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Elżbieta Jolanta Kaczmarek - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 2, Miasto Białobrzegi ulice: 11 Listopada, Żeromskiego 72, Żeromskiego 72a

    Adrian Łukasiak - Komitet Wyborczy PSL
    Tomasz Korta - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Piotr Malczewski - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Marek Krzysztoszek - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Kazimierz Miziołek - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Krzysztof Mielewski - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA



    Okręg wyborczy numer 3, Miasto Białobrzegi ulice: Rzemieślnicza wraz z blokami nr 33 i 35, Reymonta 29, Reymonta 31

    Marianna Anna Gumowska - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Cezary Jacek Wojtowicz - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Krzysztof Rudzki - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Zofia Niezabitowska - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA
    Henryk Bogdan Adamczewski - KWW OSIEDLE-BL-29.31.33.35

    Okręg wyborczy numer 4, Miasto Białobrzegi ulice: Rzemieślnicza 37, Rzemieślnicza 39, Rzemieślnicza 41, Rzemieślnicza 41a

    Agnieszka Barbara Malczewska - Komitet Wyborczy PSL
    Czesław Bienias - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Magdalena Jeżowska - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Konstanty Franciszek Wieczorek - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Katarzyna Marta Rożek - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg wyborczy numer 5, Miasto Białobrzegi ulice: Rzemieślnicza 43, Rzemieślnicza 45, Konopnickiej 6, Baczyńskiego, Orzeszkowej, Mickiewicza, Sienkiewicza, Dąbrowskiej, Słowackiego, Prusa, Reja, Kamińskiego, Broniewskiego, Asnyka, Fredry, Leśmiana, Iwaszkiewicza, Tuwima, Banaszka

    Marcin Bartosz - Komitet Wyborczy PSL
    Mieczysław Marian Sadowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Cezary Mieczysław Wójcicki - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Ewa Krystyna Kasprzyk - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Dariusz Mieczysław Majcher - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Grzegorz Adam Łagoda - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg wyborczy numer 6, Miasto Białobrzegi ulice: Reymonta 40, Reymonta 40a, Reymonta 42, Reymonta 44

    Iwona Witkowska - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Małgorzata Dorota Pramik - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Wojciech Michałowski - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Magdalena Monika Sułecka - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg wyborczy numer 7, Miasto Białobrzegi ulice: Polna 6, Polna 8, Polna 8a, Konopnickiej 2, Konopnickiej 3, Konopnickiej 4

    Magdalena Iwona Trynkos - Komitet Wyborczy PSL
    Wojciech Piotr Rolak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Małgorzata Rydzewska - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Anna Podkowiak - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Andrzej Jerzy Grosiki - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA


    Okręg wyborczy numer 8, Miasto Białobrzegi ulice: Żeromskiego 39, Żeromskiego 41, Żeromskiego 43, Żeromskiego 43a, Żeromskiego 47, Żeromskiego 49, Żeromskiego 51, Żeromskiego 53, Kopernika, Biała, Błękitna, Zielona, Srebrna, Lawendowa, Cytrynowa, Różana, Tęczowa, Lazurowa

    Mariola Kucharska - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Rak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paweł Jan Drab - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Zygmunt Piotr Niklewski - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Alina Teresa Witkowska - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Mateusz Pękacki - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 9, Miasto Białobrzegi ulice: Żeromskiego (bez bloków), Reymonta-prywatne, Sądowa, Szkolna, Sportowa, Leśna, Wąska, Bautscha, Targowa, Słoneczna


    Stanisława Anna Czechowska - Komitet Wyborczy PSL
    Zbigniew Ryszard Drabarek - KWW - WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Robert Wieteska - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Franciszek Lech Tomala - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Marcin Paweł Osowski - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg wyborczy numer 10, Miasto Białobrzegi ulice: Kościelna, Targowicka, Mroczkowskiego, Kusocińskiego

    Marzena Magdalena Dolezińska - Komitet Wyborczy PSL
    Sławomir Krzysztof Dawiczewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paweł Adam Kot - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Andrzej Piotr Matysiak - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Leopold Popiel - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 11, Miasto Białobrzegi ulice: Piekarska, Piaskowa, Plac Zygmunta Starego, Polańska, Brzechwy, Ogrodowa, Brzozowa, Lipowa, Jałowcowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Młynarska, Modrzewiowa, Łąkowa, Sosnowa, Wiśniowa, Składowa, Świerkowa, Kalinowa

    Elżbieta Kasperkiewicz - Komitet Wyborczy PSL
    Małgorzata Pałczyńska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Tadeusz Łaski - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Zbigniew Matysiak - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Małgorzata Julia Nowak - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 12, Sołectwa: Budy Brankowskie, Brzeźce, Okrąglik, Szczyty

    Małgorzata WODZIŃSKA - Komitet Wyborczy PSL
    Marek Andrzej SOSNÓWKA - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Hubert SKRZYPEK - KWW WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ
    Teresa DULKOWSKA - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Andrzej DANIS - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Marcin GALBARCZYK - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 13, Sołectwa: Kamień, Brzeska Wola, Mikówka

    Dawid Sikorski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jerzy Jasiński - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Sławomir Chochlewicz - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Sławomir Ryszard Bielecki - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okręg numer 14, Sołectwo: Sucha ulice: Cicha, Kasztanowa, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Radomska, Szlachecka, Świerkowa, Tartaczna, Wąska, Widok

    Janina Agnieszka Wójcik - Komitet Wyborczy PSL
    Wioletta Małgorzata Gutowska - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Zenon Jachowski - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Okreg numer 15, Sołectwa: Stawiszyn, Jasionna, Sucha ulice: Białobrzeska, Bociania, Brzozowa, Grzybowa, Graniczna, Herberta, Krótka, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Południowa, Prosta, Sosnowa, Dąbrówka, Suski Młynek

    Magdalena Zawadzka-Miros - Komitet Wyborczy PSL
    Andrzej Kazimierz Wójcik - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Norbert Fołtyn - KWW "WSPÓLNOTA POKOLEŃ"
    Bogumił Kołacz - KWW FORUM SAMORZĄDOWE PILICA
    Mirosław Bolek - KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo