Kandydaci do Rady Miejskiej Szydłowca w wyborach...

    Kandydaci do Rady Miejskiej Szydłowca w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Echo Dnia Radomskie

    Głosujemy w 15 okręgach.
    Okręg 1 (Sołectwa: Ciechostowice, Hucisko)

    Katarzyna Karpeta - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Teresa Nowak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Arkadiusz Sokołowski - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 2 (Sołectwa: Łazy, Majdów)

    Wojciech Winiarski - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Mieczysław Rokicki - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Dorota Jakubczyk - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 3 (Sołectwa: Barak, Sadek, Wola Korzeniowa)

    Paweł Andrzej Osiołek - KKW SLD Lewica Razem
    Tadeusz Rut - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Wiesław Gwarek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Barbara Rogozińska - KWW "Wspólnota Szydłowiecka Razem"
    Michał Sokólski - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Maryla Urszula Rejek- KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 4 (Sołectwa: Szydłówek, Świerczek)

    Kryspin Stanisław Kwiecień - KKW SLD Lewica Razem
    Małgorzata Ewa Adamiec - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Józef Eugeniusz Jarosiński - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krzysztof Wieczorek - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Paweł Górlicki - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 5 (Sołectwa: Chustki, Świniów, Wysoka, Zdziechów)

    Sławomir Kaczor - KKW SLD Lewica Razem
    Leszek Jakub Jakubowski - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Grzegorz Derleta - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Katarzyna Jagieła - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Joanna Izabela Stopa - KWW Porozumienie Gospodarcze
    Sylwia Ewa Nowocień - KWW Solidarny Samorząd

    Okręg 6 (Sołectwa: Jankowice, Korzyce, Krzcięcin, Omięcin, Rybianka z Długoszem i Marywilem, Wilcza Wola, Wysocko wraz z Mszadlą, Zastronie)

    Józef Malmon - KKW SLD Lewica Razem
    Agnieszka Małgorzata Ślizak - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Stanisław Stępień - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Kamil Grzegorz Cieloch - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Sylwester Marcin Wabik - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Sebastian Artur Kaminik - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 7 (Miasto Szydłowiec - ulice: 1 Maja, Bankowa, Jana Kilińskiego, Kamienna, Kąpielowa, Kielecka, Kręta, Ogrodowa, Plac Marii Konopnickiej, Radomska: numery nieparzyste od 1 do 41 i numery parzyste od 2 do 44, Rynek Wielki, Rzeczna, Spółdzielcza, Strażacka, Tadeusza Kościuszki: numery nieparzyste od 137 do 205 i numery parzyste od 130 do 204, Widok, Zakościelna, Zamkowa, Źródlana)

    Łukasz Piorun - KKW SLD Lewica Razem
    Jan Michał Depo - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Kacper Bąk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marek Artur Honiarczyk - KWW Nasz Dom Szydłowiec

    Okręg 8 (Miasto Szydłowiec - ulice: Armii Krajowej, Brzozowa, Kolejowa: numery parzyste od 2 do 10, Ludwika Waryńskiego, Majora Hubala, Mariana Langiewicza, Polanki, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki: numery nieparzyste od 1 do 135 i numery parzyste od 2 do 128, Willowa, Żołnierzy Września 1939 roku)
    Anna Majstra - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Bogusław Józef Śliwiński - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Luiza Małgorzata Cender - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Laurencja Anita Piasecka - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 9 (Miasto Szydłowiec - ulice: Fryderyka Chopina, Iłżecka, Kolejowa: numery nieparzyste od 1 do 141 i numery parzyste od 12 do 140, Leśna, Sadowa, Wschodnia: numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 30)

    Stanisław Franciszek Osiołek - Komitet Wyborczy PSL
    Jerzy Stanisław Wiercicki - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Zbigniew Józef Tyka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Dorota Pęksyk - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Wiktor Artur Cielecki - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Jadwiga Domalewska - KWW Porozumienie Gospodarcze
    Mariusz Jan Grochowina - KWW Solidarny Samorząd

    Okręg 10 (Miasto Szydłowiec - ulice: Stanisława Staszica, Wschodnia: numery nieparzyste od 19 do 29 i numery parzyste od 32 do 54)

    Andrzej Waldemar Olesiński - KKW SLD Lewica Razem
    Magdalena Kisiel - Komitet Wyborczy PSL
    Irena Świątkiewicz - Woda - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Anna Teresa Pietrasiewicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Rafał Paweł Malmon - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Adam Andrzej Pietras - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 11 (Miasto Szydłowiec - ulice: Władysława Jachowskiego, Wschodnia: numery nieparzyste od 31 do 51 i numery parzyste od 56 do 64)

    Jerzy Ciuk - KKW SLD Lewica Razem
    Krystyna Bednarczyk - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Kamil Bugała - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Elżbieta Barbara Wilk - WW Nasz Dom Szydłowiec
    Leon Piotr Misiak - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Maciej Jan Kapturki - KWW Porozumienie Gospodarcze
    Józef Mirosław Bednarczyk - KKW SLD Lewica Razem

    Okręg 12 (Miasto Szydłowiec - ulice: Bolesława Prusa, Jastrzębska, Metalowa, Piękna, Różana, Tadeusza Kościuszki: numery nieparzyste od 213 do końca i numery parzyste od 210 do końca, Targowa, Władysława Reymonta)

    Przemysław Czyż - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Janina Jędrzejczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Maciej Florczyk - WW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Marek Tomasz Plewa - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 13 (Miasto Szydłowiec - ulice: Browarska, Garbarska, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Szydłowieckiego, Plac Wolności, Polna, Poprzeczna, Północna, Przechodnia, Radomska: numery nieparzyste od 43 do 81 i numery parzyste od 46 do 80, Słomiana, Słoneczna, Świętokrzyska, Tadeusza Kościuszki: numery nieparzyste od 207 do 211, Władysława Maleckiego)

    Justyna Elżbieta Pękalska - KKW SLD Lewica Razem
    Paweł Michał Bloch - KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Bogusława Figarska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Artur Kaluga - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Monika Justyna Łukomska - Bekiel - KWW Porozumienie Gospodarcze
    Agnieszka Sobutka - Klepaczewska - KWW Solidarny Samorząd

    Okręg 14 (Miasto Szydłowiec - ulice: Dworska, Gabriela Narutowicza, Gen. Józefa Sowińskiego, Jodłowa, Krótka, Książek Nowy, Kwiatowa, Lipowa, Mała, Piaskowa, Podzamcze, Sosnowa, Wąska, Wiejska, Wspólna, Wymysłów, Zielona, Zielonka)

    Łukasz Mączyński - KKW SLD Lewica Razem
    Joanna Alina Kozdroń - Komitet Wyborczy PSL
    Krzysztof Wiesław Gula KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Marek Ruzik - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Adrian Piotr Niewęgłowski - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP
    Marek Wojciech Górecki - KWW Porozumienie Gospodarcze

    Okręg 15 (Miasto Szydłowiec - ulice: Adama Mickiewicza, Folwarczna, Górna, Jana III Sobieskiego, Jana Kochanowskiego, Janusza Kusocińskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Książek Majdowski, Książek Stary, Parkowa, Partyzantów, Podgórze, Spacerowa, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Wincentego Witosa, Władysława Sikorskiego)

    Wiesław Cieloch - KKW SLD Lewica Razem
    Bogusław Kamiński - Komitet Wyborczy PSL
    Paweł Surdy KW "Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej"
    Włodzimierz Andrzej Zapalski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Inga Pytka - Sobutka - KWW Nasz Dom Szydłowiec
    Agnieszka Kwaśniewska - KWW Nasze Ludowe Porozumienie NLP

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo