Kandydaci do Rady Powiatu Kozienickiego w wyborach...

    Kandydaci do Rady Powiatu Kozienickiego w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Echo Dnia Radomskie

    Radnych wybieramy w trzech okręgach.
    Okręg nr 1

    Artur Roman Banaś - Komitet Wyborczy PSL
    Ryszard Mazur - Komitet Wyborczy PSL
    Kamila Teresa Gugała - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Kowalski - Komitet Wyborczy PSL
    Waldemar Eugeniusz Witek - Komitet Wyborczy PSL
    Elżbieta Celina Kruszewska - Komitet Wyborczy PSL
    Danuta Janiszewska - Komitet Wyborczy PSL
    Paweł Wójcik - Komitet Wyborczy PSL
    Waldemar Czesław Witkowski - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Jolanta Anna Konopka - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Mirosław Adam Łyszcz - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Teresa Bożena Rodakowska - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Konrad Kołdej - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Grażyna Maria Jasik - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Zdzisław Maciejewski - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Waldemar Marian Banaś - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Grzegorz Sotowski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Ewelina Guba - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Kazimierz Stanisław Pochylski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Krzysztof Stalmach - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Barbara Mokrzyńska - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Aldona Anna Zimna - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Marzena Rusinek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Maria Gola - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Dariusz Woźniak - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Izabela Bisek - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Jacek Kwaśny - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Edmund Stanisław Raczkowski - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Agnieszka Węglińska - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Krzysztof Janusz - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Waldemar Oder - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Stanisława Urszula Leonhard - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Marcin Kołdej - KW Platforma Obywatelska RP
    Wincenty Deja - KW Platforma Obywatelska RP
    Jakub Mucha - KW Platforma Obywatelska RP
    Edyta Ślipska - KW Platforma Obywatelska RP
    Tomasz Lewikowski - KW Platforma Obywatelska RP
    Katarzyna Wiatrak - KW Platforma Obywatelska RP
    Elżbieta Renata Roczkowska - KW Platforma Obywatelska RP
    Marcin Tomaszewski - KW Platforma Obywatelska RP
    Lidia Janina Ligorowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Tadeusz Molenda - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Barbara Krystyna Woszczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marek Banaś - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Aniela Barbara Bolek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Monika Agnieszka Krawczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Robert Baran - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marian Tadeusz Frądczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marian Tadeusz Frądczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Mirosław Dziedzicki - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marcin Szymon Gac - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Robert Grygiel - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marek Janusz Gugała - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Jerzy Bogusław Kaczmarek - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Dorota Marta Maj - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Krystyna Szcześniak - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Agata Ślipska - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Justyna Karsznia - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Waldemar Marian Langa - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Małgorzata Makuch - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Jadwiga Danuta Meronk - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Damian Solecki - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Mieczysław Szewczyk - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Katarzyna Wiraszka - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Anna Witosław - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"

    Okręg nr 2

    Kazimierz Marchewka - Komitet Wyborczy PSL
    Tadeusz Kowalczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Bronisława Krystyna Jastrzębska - Komitet Wyborczy PSL
    Andrzej Wacław Stachurski - Komitet Wyborczy PSL
    Ryszard Marek Jonczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Bożena Wanda Pisarek - Komitet Wyborczy PSL
    Anna Barbara Rączka - Komitet Wyborczy PSL
    Marek Antoni Pisarek - Komitet Wyborczy PSL
    Kinga Sylwia Pyrka - Komitet Wyborczy PSL
    Bogusław Marczak - Komitet Wyborczy PSL
    Barbara Mycek - Komitet Wyborczy PSL
    Piotr Zieliński - Komitet Wyborczy PSL
    Henryk Plak - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Małgorzata Siekut - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Aleksander Kwaśniewski - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Bohdan Paweł Trafisz - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Danuta Kawecka - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Agata Katarzyna Kędzierska - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Żaneta Małgorzata Mikos - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Marta Monika Czaplarska - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Stanisław Figlewicz - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Józef Grzegorz Małaśnicki - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Małgorzata Marchewka - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Mieczysław Jan Majewski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Jadwiga Szymaniak - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Zbigniew Woźniak - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Paweł Sułkowski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Grażyna Dudek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Mirosław Węsek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Bożena Maria Król - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Danuta Grzegorzewska - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Jacek Rafał Nazorek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Jacek Michalski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Mariusz Czech - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Łukasz Marek Madej - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Marta Szymańska - KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
    Bernard Marian Wdowiak - KW Platforma Obywatelska RP
    Dariusz Zawodnik - KW Platforma Obywatelska RP
    Piotr Kozłowski - KW Platforma Obywatelska RP
    Emilia Kwaśniewska - KW Platforma Obywatelska RP
    Anna Zakrzewska - KW Platforma Obywatelska RP
    Aneta Halnia Kołodziejczyk - KW Platforma Obywatelska RP
    Teresa Małgorzata Bitner - KW Platforma Obywatelska RP
    Donata Justyna Kapusta - KW Platforma Obywatelska RP
    Barbara Wiesława Sobota - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krzysztof Piotr Wolski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Mirosław Stanisław Górka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Lidia Ciża - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Teresa Bogumił - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Renata Rybińska-gąsiorek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ewa Barbara Gizicka - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Grażyna Ewa Wnuk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Adam Henryk Piotrowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Marian Bogusław Topolski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sławomir Jarosław Grzęda - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Grzegorz Ireneusz Szczepański - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sylwia Buczek - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marianna Halina Domaszczyńska - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Barbara Gontarek - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Jarosław Janowski - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Maria Anna Jarzębska - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Jacek Adam Majak - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Dorota Stępień - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Włodzimierz Tadeusz Stysiak - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Michał Traczyk - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Łukasz Wilk - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Dorota Witkowska - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Lidia Woźniak - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Barbara Józefa Bielecka - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Anna Delega - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Krystyna Gąsiorek - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Krzysztof Gietka - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Leszek Jaworski - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Michał Karol Korczak - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Mariola Kutyła - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Sławomir Marek Mańturzyk - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Krzysztof Michał Mich - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Katarzyna Sikora - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Wiesław Słomski - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Łukasz Witek - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"

    Okręg nr 3

    Stanisław Józef Orzechowski - Komitet Wyborczy PSL
    Tomasz Waldemar Fornal - Komitet Wyborczy PSL
    Marek Roman Pyrka - Komitet Wyborczy PSL
    Monika Kupczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Witold Adamski - Komitet Wyborczy PSL
    Marek Antoni Gozdalik - Komitet Wyborczy PSL
    Wiesław Kaczkowski - Komitet Wyborczy PSL
    Jacek Kuśmierczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Marcin Grabarczyk - Komitet Wyborczy PSL
    Ewa Pawelec - Komitet Wyborczy PSL
    Roman Bogdan Kopacz - Komitet Wyborczy PSL
    Katarzyna Zielona - Komitet Wyborczy PSL
    Ewelina Wojtas - Komitet Wyborczy PSL
    Katarzyna Gozdalik - Komitet Wyborczy PSL
    Radosław Toporek - Komitet Wyborczy PSL
    Katarzyna Dobosz - Komitet Wyborczy PSL
    Jan Krześniak - Komitet Wyborczy PSL
    Wioletta Majcher - Komitet Wyborczy PSL
    Roman Antoni Wysocki - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Wanda Krystyna Karsznia-czerska - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Andrzej Krzysztof Mańko - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Barbara Boryczka - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Eugeniusz Piotr Cieślak - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Radosław Bienias - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Artur Karol Kacprzak - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Katarzyna Majsterek - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Regina Kalbarczyk - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Tomasz Patrycjusz Urban - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Urszula Węgrzycka - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Małgorzata Wojtak - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Emil Janusz Gajda - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Kinga Krakowiak - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Izabela Fusiek - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Jerzy Jan Cichoński - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Sławomir Bogdan Kalina - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Edmund Ryszard Kordas - KW "Nasz Region Kozienicki"
    Marianna Fusiek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Anna Gollasch - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Marek Chmielewski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Sławomir Jan Flakiewicz - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Helena Kutyła - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Janina Golik - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Artur Strąg - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Danuta Teresa Wójcik - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Edyta Tarczyńska - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Ewa Kacperek - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Grzegorz Karol Wolski - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Grzegorz Ośka - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Mirosława Maria Wójcicka - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Tadeusz Marek Boryczka - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Jan Marian Maćkula - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Zofia Stanisława Bąk - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Agnieszka Śmietanka - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Bogdan Stefan Nowicki - KW "Praworządny Powiat Miasto i Gmina"
    Zygmunt Mućko - KW Platforma Obywatelska RP
    Agnieszka Dydo - KW Platforma Obywatelska RP
    Anna Mirosława Kurp - KW Platforma Obywatelska RP
    Janusz Klaudiusz Abramczyk - KW Platforma Obywatelska RP
    Urszula Bogusława Bojanowicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Rajmund Antoni Mączyński - KW Platforma Obywatelska RP
    Beata Irena Rodzoch - KW Platforma Obywatelska RP
    Krzysztof Tomasz Sałek - KW Platforma Obywatelska RP
    Michał Leon Kusio - KW Platforma Obywatelska RP
    Krzysztof Prasek - KW Platforma Obywatelska RP
    Zofia Bartosiewicz - KW Platforma Obywatelska RP
    Łukasz Beczek - KW Platforma Obywatelska RP
    Jan Zygmunt Głaczkowski - KW Platforma Obywatelska RP
    Ryszard Bogusław Kupis - KW Platforma Obywatelska RP
    Stanisław Kręgiel - KW Platforma Obywatelska RP
    Irena Barbara Bielawska - KW Platforma Obywatelska RP
    Dariusz Tomasz Piwoński - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Bogusław Sitkowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Grażyna Ziółek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Elżbieta Kowalska-piechowicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Bogumiła Zofia Kurek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Wacław Stanisław Woźniak - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Irena Marianna Luśtyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jolanta Maria Najda - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Krzysztof Marian Osuchowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sławomir Antoni Bernaś - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Magdalena Bieniek - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jadwiga Mierzwińska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Joanna Katarzyna Słomska - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Arkadiusz Piotr Molenda - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jadwiga Kazimiera Wójcik - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Roman Zygmunt Kowalczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Robert Jacek Czerniakiewicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Hubert Tomasz Cichecki - KW Prawo i Sprawiedliwość
    Elżbieta Ewa Czapla - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Igor Marek Czerwiński - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Ewa Grażyna Dobrzańska-trela - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Andrzej Tadeusz Jung - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Artur Kozieł - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Gabriela Elżbieta Kowalska - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marek Zbigniew Kucharski - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marcin Grzegorz Krześniak - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Dariusz Marian Mazur - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Paweł Andrzej Piekarz - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Anna Zofia Puzio - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Janusz Tadeusz Stąpór - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Aneta Marianna Szewc - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Tomasz Józef Śmietanka - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Jarosław Traczyk - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Robert Wojcieszek - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Marianna Wojtunik - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Grażyna Teresa Wrona - KW Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Grzegorz Baryła - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Violetta Maria Bączek - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Arkadiusz Bogucki - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Jadwiga Giziewicz - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Zofia Krupa - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Wiesław Krześniak - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Zbigniew Lis - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Tadeusz Majewski - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Edyta Ewa Mazur - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Danuta Maria Okoń - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Bożena Pakuła - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Justyna Popis - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Jarosław Różański - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Łukasz Rybaniec - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Monika Sałapa - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Urszula Bogumiła Sekuła - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Andrzej Suwała - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"
    Cezary Szarawarski - KWW "Rozwój i Bezpieczeństwo"

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo