Radomiak Radom przegrał 0:1 z Olimpią w Grudziądzu. Sędzia podyktował trzy rzuty karne

Dariusz Banasik, trener Radomiaka.
Dariusz Banasik, trener Radomiaka. Tadeusz Klocek
W meczu czwartej kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom przegrał 0:1 za Olimpią w Grudziądzu, tracąc gola w problematycznego rzutu karnego. Radomiak w 94 minucie nie wykorzystał ... rzutu karnego.

Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Awghan Pabikjan 56 z karnego.

Olimpia: Muzyk - Bielawski, Nakrosius, Wawszczyk, Ziętarski, Papikjan (79 Gabor), Kaczmarek (68 Hirsz) , Witasik, Wełna, Handzlik (68 Kamiński), Kita (75 Marzec).

Radomiak: Kochalski - Świdzikowski, Grudniewski, Klabnik, Suchanek (72 Pietroń), Jakubik (68 Luz), Makowski, Filipowicz (81 Kaput), Szuprytowski, Mikita, Leandro (11 Rolinc).

W 56 minucie Olimpia dostała prezent od sędziego w postaci rzutu karnego. Arbiter dał się nabrać na artystyczny upadek w narożniku pola karnego Marcina Kaczmarka i wskazał na jedenasty metr. Sędzia uznał, że doświadczonego gracza faulował Michał Grudniewski. Na gola karnego zamienił Awghan Pabikjan.

W 11 minucie boisko z powodu urazu opuścił Rossi Leandro.

W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla Olimpii, za faul Bruno Luza na Dariuszu Kamińskim.
Strzał Roberta Ziętarskiego obronił Mateusz Kochalski.
Kilka chwil później za faul Adriana Bielawskiego na Damianie Szuprytowskim, sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka. Niestety strzał Łukasza Pietronia obronił Wojciech Muzyk.

Radomiak zagrał bez swojego podstawowego bramkarza, Artura Halucha, który pauzuje za czerwoną kartkę jaką został ukarany w ostatnim meczu z GKS Bełchatów w Radomiu. W 18 meczowej zabrakło Dominika Sokoła. Za niego pojawił się Karol Kucharski. W wyjściowym składzie nastąpiły dwie zmiany w porównaniu do ostatniego pojedynku ligowego. Mateusz Kochalski za Artura Halucha i Michał Suchanek za Jakuba Wawszczyka.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!