1 liga. Broń przegrała z Pegazem Strzelec Frysatak

Alan Woś, tenisista stołowy Broni Radom.
Alan Woś, tenisista stołowy Broni Radom. Tadeusz Klocek
W meczu 15 kolejki pierwszej ligi tenisa stołowego, Broń Radom przegrała 4:6 z Pegazem Strzelec Frysztak.

IKTS BROŃ RADOM - PEGAZ STRZELEC FRYSZTAK 4:6.
Punkty dla Broni zdobywali: Alan Woś dwa, Marcin Kusiński jeden oraz debel Marcin Kusiński/ Alan Woś.

Mecz Broni z Pegazem Strzelec zaczął się od dwóch wygranych gier pojedynczych na pierwszym stole, Marcina Kusińskiego z Krzysztofem Marcinkowskim i Alana Wosia z Piotrem Cyrnekiem. Na drugi stole swoje single przegrali, Artur Kalita i Paweł Glegoła. Po grach deblowych, które zakończyły się, jedna wygraną Broni, druga wygraną Pegaza był remis 3:3.
W tym momencie było wiadomo, że trudno będzie wygrać ten mecz, ale remis był w zasięgu radomskiego zespołu. Do tego by tak się stało były potrzebne dwa zwycięstwa na pierwszym stole. Alan Woś wygrał z Krzysztofem Marcinkowskim. Dramatyczny mecz stoczył Marcin Kusiński z Piotrem Cyrnekiem. Po czterech setach było 2:2. O wszystkim decydował piąty set, którego nasz weteran przegrał 10:12.