Podium skrzatek Returnu Radom w Łęcznej

SzS
Dziewczęta z Returnu na podium
Dziewczęta z Returnu na podium archiwum klubu
Wojewódzki Turniej Skrzatów odbył się Łęcznej, a udział w nim wzięły trzy zawodniczki Returnu Radom. Wszystkie stanęły na podium. W ostatnich dniach to kolejny duży sukces Returnu w młodzieżowych rozgrywkach.

W grze pojedynczej trzecie miejsce solidarnie zajęły, Karolina Gołda i Kasia Ciepiela. Bardzo blisko finału była dziesięcioletnia Karolina Gołda, bowiem w walce o finał z rozstawioną z numerem pierwszym Amelią Bielaszewską z Lublina, miała dwie piłki meczowe. Była bardzo blisko końcowego sukcesu.
- Zabrakło trochę szczęścia i doświadczenia, bowiem to dopiero trzeci mecz Karoliny w skrzatkach. Natomiast w grze podwójnej bardzo dobrze zaprezentowały się, Kasia Ciepiela i Gabrysia Kraska zajmując drugie miejsce. Niewiele brakowało aby wygrały cały turniej bowiem w meczu finałowym przegrały dopiero w supertiebreaku - relacjonuje Jan Błaszczyk, dyrektor Sportowy radomskiego klubu.

Wyniki:
Gra pojedyncza:Gołda – Gabriela Hołody(Górnik Łęczna) 6:0, 6:2, Gołda – Zuzanna Grela (Return Zamość) 6;1, 6:3, Gołda – Amelia Bielaszewska (AT Pol-Start Lublin) 7:5, 3:6, 9:11, Ciepiela – Julia Paradowska (Return Zamość) 6:0, 6:0, Ciepiela – G.Kraska 7:6, 2:6, 10:4, Ciepiela – Paulina Bator (Korona Tenis Kielce) 0:6, 4:6, Gra podwójna:Ciepiela/G.Kraska – wolny los. K.Ciepiela/G.Kraska – Antonina Helińska (Promasters Szczecin)/Jagna Mańkowska (NST Wielkopolskie) 4:6, 7:5, 10:5, Ciepiela/Kraska – A.Bielaszewska/P.Bator 3:6, 7:6, 5:10.