III liga. Broń Radom zremisowała z Mławianką Mława. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
W piątkowy wieczór w meczu trzeciej ligi, Broni Radom grała z Mławianką Mława. Ostatecznie bramki nie padły w tym meczu.

BROŃ RADOM – MŁAWIANKA MŁAWA 0:0

Broń: Kosiorek - Piwowarczyk, Cuch, Dwórzyński, Wrześniewski, Olpiński, Szymczak, Buczek, kobiera, Owczarek, Dziubiński.

Mławianka: Florczak - Hurenko, Smirnov, Zielski, Grabowski, Hreben, Jońca, Markowicz, Stefański, Mikołajewski, Tworek.

Sędzia: Łukasz Szczołko (Lublin)

Mławianka jest tuż nad strefą spadkową, a Broń zajmuje ósmą lokatę. Jednak w trzech ostatnich meczach między tymi ekipami zawsze wygrywał zespół z Mławy. Radomianie chcieli przełamać tą złą serię, a przy tym zrehabilitować się za ostatnią porażkę 0:5 w Elblągu.

Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn. Do 30 minuty żadna z drużyn nie oddała nawet strzału na bramkę. Dopiero końcówka tej odsłony nieco ożywiła publiczność. Mławianka była częściej przy piłce, ale świetne okazje po strzałach Marcina Szymczaka i Doriana Buczka miała Broń.
W drugiej połowie goście częściej gościli na połowie Broni, ale też nie stworzyli sobie wielkich okazji. W końcówce Broń mocniej przycisnęła i przy odrobinie szczęścia mogła sięgnąć po punkty.