IV Liga: Mazowsze Grójec przegrywa z UKS Łady

/W.Ł./
Podopieczni trenera Jana Makowieckiego, piłkarze Mazowsze przegrali 1:3 z Ładami. Łukasz Wójcik
W zaległym meczu czwartej ligi mazowieckiej, Mazowsze Grójec przegrało na wyjeździe 1:3 z Uczniowskim Klubem Sportowym Łady.

UKS Łady - Mazowsze Grójec 3:1 (1:1), Michał Pyrka 45, 52, Włodarski 84 - Kołakowski 22.

Mazowsze: Przybylski - Baranowski (59 Kołecki), Białecki, Kikowski, Kuklewski - Kulczyki (59 Białek), Karls (83 Dusiński), Zawadzki (86 Tkaczyk), Złoch - Kołakowski, Jaskólski.

Mazowsze do meczu z Ładami przystąpiło bez pauzującego za czerwoną kartkę bramkarza Piotra Przepiórki, kontuzjowanego Mariusza Kotańskiego i Damiana Wojtulewicza, który za nieobecności na treningu nie złapał się do kadry meczowej. Do 45 minuty nic nie wskazywało, że grójczanie przegrają ten mecz. W pierwszej połowie dominowali na boisku. Przewagę potwierdzili strzeleniem gola przez najlepszego strzelca Arnolda Kołakowskiego.

Podopieczni trenera Jana Makowieckiego wypracowali sobie kilka innych dogodnych okazji do zdobycia dalszych bramek. Tuż przed przerwą dostali gola do szatni. Druga połowa już bardzo słaba w wykonaniu Mazowsza i zasłużona porażka. Obydwa zespoły kończyły pojedynek po "10".
Czerwone kartki ujrzeli, w Ładach Piotr Rokicki w 77 min. a w Mazowszu Michał Kikowski w 90 min.

Pozostałe nasze zespoły grają we środę

Zaległa 22 kolejka rozgrywana jest na raty. Tydzień temu grał lider Broń Radom i wygrał 2:1 z wiceliderem Mszczonowianką Mszczonów. Zagrało już też Mazowsze Grójec z UKS Łady.

Dziś swoje mecze rozegrają pozostałe nasze drużyny. Szydłowianka Szydłowiec bez czterech zawodników (Michała Kowalczyka, Artura Ludewa, Przemysława Janika i Rafała Kowalika) zagra na własnym boisku z Naprzodem Zielonki.

Zwolenianka Zwoleń u siebie zmierzy się z Wulkanem Windoor Zakrzew. W Zwoleniance na urazy narzekają i wszystko wskazuje na to, że nie zagrają, Kamil Marszałek, Marcin Brodecki, Kamil Drab i Damian Szarpak. W Wulkanie z powodu kontuzji nie wystąpią, Radosław Senator, Przemysław Rawa i Michał Kociński.

Pilica Białobrzegi zagra bez kontuzjowanego Łukasza Jopka z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim.
Klub Sportowy Kozienice Janików na własnym boisku będzie podejmował KS Warkę. Obydwa zespoły zagrają w najmocniejszych składach.