Wybierz miasto:
  Alicetea i Mijagi na świątecznym koncercie w klubie...

  Alicetea i Mijagi na świątecznym koncercie w klubie Katakumby w Radomiu

  Zdjęcie autora materiału

  Szymon Wykrota, TNT

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Bożonarodzeniowy koncert Alicetea w klubie Katakumby w Radomiu.
  1/51
  przejdź do galerii

  Bożonarodzeniowy koncert Alicetea w klubie Katakumby w Radomiu. ©Szymon Wykrota

  Tradycyjnie już w Boże Narodzenie radomski zespół Alicetea zaprosił miłośników świetnej atmosfery na koncert do klubu Katakumby.
  Takiej atmosfery, jak na tym koncercie nie ma na żadnej innej świątecznej imprezie. Co roku na koncert, który Alicetea organizuje w klubie Katakumby przy placu Stare Miasto 11 w Radomiu zjeżdżają ci, którzy przez lata porozjeżdżali się po różnych stronach świata. To wspaniała okazja, żeby spotkać dawno niewidzianych znajomych i wspólnie bawić się przy świetnej, radosnej muzyce.

  Alicetea to grupa, która nie da się zaszufladkować.
  Nawet opis ich muzyki w postaci reggae lans bambino gangsta nie oddaje złożoności tego, co potrafią z siebie wykrzesać na koncertach. Należy do ciekawszych zespołów polskiej sceny reggae - rock, mając za sobą zagranych kilkaset koncertów na terenie całego kraju i za granicą. Tworzy go siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków - od reggae, ska, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem.

  Ostatni oficjalny album to płyta „Wyspy Planety Układy” wydana 20 kwietnia 2013 r. Produkcja zawiera 11 premierowych numerów, które zabierają nas w muzyczną podróż stanowiącą fuzję reggowych wibracji, funkowych rytmów, a także w obrębie muzyki ska i hip-hopu.

  Alicetea przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce, a także poza granicami kraju. W 2016 roku zagrał na jednym z największych festiwalu muzycznych w Europie - Przystanku Woodstock, a obecnie przygotowuje się do wydania 3 albumu.

  W tym roku w Katakumbach zagrała też grupa Mijagi, prezentująca eksperymentalnego i alternatywnego rocka, która w tym roku wydała bardzo dobrze przyjętą płytę „Sunny Italy” oraz Sanderling, czyli stoner rockowa ekipa z Szydłowca.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Kto zostanie Człowiekiem Roku 2016? Wybierz i zagłosuj!

  Kto zostanie Człowiekiem Roku 2016? Wybierz i zagłosuj!

  Wybieramy Lekarza Roku 2016 w regionie. Zagłosuj!

  Wybieramy Lekarza Roku 2016 w regionie. Zagłosuj!

  Imprezy Roku 2016. Wybierz najlepsze i zagłosuj!

  Imprezy Roku 2016. Wybierz najlepsze i zagłosuj!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!