Anna Osmakowicz nagrywa teledysk. Pomaga jej radomska grupa...

  Anna Osmakowicz nagrywa teledysk. Pomaga jej radomska grupa (wideo)

  /inia/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Zdjęcia nagrywane były między innymi w domu wokalistki Anny Osmakowicz.

  Zdjęcia nagrywane były między innymi w domu wokalistki Anny Osmakowicz. ©Ewelina Figarska

  Album "Bez Ciebie.." wraz z teledyskiem zostanie zgłoszony do Fryderyka
  Zdjęcia nagrywane były między innymi w domu wokalistki Anny Osmakowicz.

  Zdjęcia nagrywane były między innymi w domu wokalistki Anny Osmakowicz. ©Ewelina Figarska  Skończyły się właśnie zdjęcia do teledysku Anny Osmakowicz promującego jej ostatni album "Bez Ciebie…". Na płycie znajdują się piosenki wspaniałego kompozytora Tadeusza Prejznera. Teledysk powstał do tytułowego utworu z albumu.

  - To romantyczna piosenka, dlatego teledysk utrzymany jest w bardzo romantycznym i nostalgicznym klimacie - tłumaczy Anna Osmakowicz, wokalistka i jurorka Muzycznych Kazików 2011.

  BĘDZIE ROMANTYCZNIE

  Płyta została wydana w marcu 2011 roku.
  Teledysk powstaje teraz. Realizują go, młodzi, zdolni filmowcy z Radomia: Ewelina Figarska, Patryk Patynowski i Damian Piasecki. Wszyscy należą do grupy filmowej "Sześcian studio". Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec lipca. Ostatni klaps na planie padł w środę, 13 sierpnia. Sceny były nagrywane w Złotych Tarasach w Warszawie, na 22 piętrze, w domu wokalistki i na Moście Świętokrzyskim.

  W teledysku oprócz wokalistki Anny Osmakowicz zobaczymy grającego z nią Artura Wikierę z Ostrowca Świętokrzyskiego. - Tekst napisany przez Zuzannę Celmer do muzyki Tadeusza Prejznera porusza bardzo uniwersalny temat, dotykający każdego z nas, o rozstaniu z ukochaną osobą - mówi Anna Osmakowicz.

  Zwiastun teledysku:


  DO FRYDERYKÓW

  Warstwę muzyczną teledysku wykonali czołowi polscy artyści jazzowi: Ryszard Imbor-piano, Przemysław Kostrzewa- trąbka, Waldemar Lewandowski- gitara, Artur Włodarczyk- gitara basowa, Tomasz Szafrański- perkusja. W chórkach śpiewają: Klaudia Abramowicz, Magdalena Boduła, Julia Ziętek, Elżbieta Majdzińska, Rafał Błach, Kamil Kacprzyk, których Anna Osmakowicz wyłoniła jako jurorka z uczestników Muzycznych Kazików. Aranżerem utworu jest Leszek Gryczka.

  Teledysk będzie gotowy pod koniec sierpnia. - Album "Bez Ciebie.." wraz z teledyskiem zostanie zgłoszony w tym roku do nominacji najważniejszej nagrody muzycznej FRYDERYKA - zdradza wokalistka.

  Anna Osmakowicz to wszechstronna wokalistka. W swoim repertuarze ma zarówno ballady jazzowe, pop jak i arie operowe czy kolędy. Jej ostatni album, "Intymny świat" z balladami jazzowymi nagrany w Radomiu został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków muzycznych.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  Wideo

  Galerie

  Jedzenie i zabawa

  Styl życia