Część finalistek Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 zdaje...

Część finalistek Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 zdaje maturę. Trzymamy kciuki!

/mod/

Echo Dnia Radomskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Radomskie

Część finalistek Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 zdaje maturę. Trzymamy kciuki!
Część finalistek Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 zdaje maturę. Trzymamy kciuki!

Oto szóstka finalistek konkursu Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013, które rozpoczęły wczoraj zmagania z egzaminem dojrzałości, od lewej: Aleksandra Brożyna, Eliza Bujak, Anna Bartosiak, Martyna Szwed, Patrycja Odzimek, Milena Dolega. ©Łukasz Wójcik

Szóstka finalistek pisze egzamin dojrzałości.
W gronie kandydatek do tytułu Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 jest sześć maturzystek. Dziewczęta właśnie rozpoczęły zmagania z jednym najważniejszych egzaminów w życiu.

Wtorek był dla nich wyjątkowo ważnym, ale też stresującym dniem. W szkolnej ławie, po raz ostatni, zasiadły: Martyna Szwed, Anna Bartosiak, Aleksandra Brożyna, Eliza Bujak, Milena Dolega, Patrycja Odzimek.

Stresujemy się - przyznały w rozmowie z nami dziewczęta na dzień przed maturą.


Nerwy złagodził im nieco poniedziałkowy pobyt w stadninie koni Hubertus w Skaryszewie. Dzień na świeżym powietrzu, w towarzystwie pięknych i wyjątkowo przyjaznych zwierząt, sprawił, że na chwilę zapomniały o zmaganiach, które czekały ich następnego dnia.

"NIE TAKI WILK STRASZNY…"

Wczoraj dziewczęta odetchnęły z ulgą. Za nimi pierwszy dzień matury i jak się okazuje: "Nie taki wilk straszny, jak go malują".

- Bardzo obawiałam się polskiego, bo jestem raczej umysłem ścisłym, a muszę przyznać, że napisałam chyba najdłuższe wypracowanie w swoim życiu - opowiada z uśmiechem Ola Brożyna. - Bardzo się cieszę, że był temat z "Przedwiośnia".

Wypracowanie na podstawie powieści Stefana Żeromskiego napisała też Ania Bartosiak.
- Na początku było strasznie - śmieje się finalistka. - Na szczęście jak już zaczęłam pisać, uspokoiłam się. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Dobrej myśli jest też Eliza Bujak.

- Najciężej było w drodze do szkoły - przyznaje. - Wtedy były największe nerwy. Ale pierwszy dzień już za mną. Myślę, że już teraz z resztą przedmiotów nie będzie problemu.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo