Oskar Przysucha przegrywa ostatni mecz sezonu. Zobaczcie zdjęcia. forBet 4.liga mazowiecka, wyniki i końcowa tabela

Stanisław Wróbel
Ostatni mecz Oskara Przysucha w tym sezonie. W Szydłowcu nasi piłkarze przegrali z Mszczonowianką. Zobaczcie galerię zdjęć z tego meczu Marcin Słoka
Fatalny koniec sezonu piłkarzy Oskara Przysucha w forBet 4.lidze mazowieckiej. Przegrali na stadionie w Szydłowcu z Mszczonowianką Mszczonów 2:3. Do 3 ligo sensacyjnie awansowała Victoria Sulejówek, która wykorzystała potknięcie w ostatnim meczu Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:0)

Bramki: Tomasz Bogołębski 24 z karnego i 62 - Dawid Jarczak 54. Patryk Obiała 74 i 75.

Oskar: Wieczorek - Bojanowicz (88' Sala), Moskwa, Dorożyński (58' Woźniak), Kornacki - Nogaj (77' Obuch), Czarnota, Bogołębski (83' Kilianek), Imiołek (73' Kołtunowicz), Wicik (89' Wicik) - Karwowski

Mszczonowianka: Siodoś - Chełmiński (62' Kozaczuk), Kiewel (71' Petasz), J. Łukasiak (71' Gorczyca), P. Wójcik - Pociech, Skibiński, Przybył (83' Czapa), Grzeszak (62' Brzozowski) - Jarczak, Racis (71' Obiała)

Żółte kartki: Nogaj, Bogołębski, Moskwa (Oskar) oraz Przybył, Skibiński, Gorczyca, Obiała (Mszczonowianka)

Grający jako gospodarz w Szydłowcu piłkarze Orła Wierzbica dużą część meczu prowadzili a o porażce zdecydowały fatalne dwie minuty i dwie stracone bramki. Mogło być jeszcze gorzej, ponieważ w 80. minucie nasz bramkarz Paweł Wieczorek obronił rzut karny wykonywany przez Damiana Pociecha.

Oskar Przysucha na koniec sezonu zajął ostatecznie 12 miejsce.