Piłkarki nożne Hydrotrucku Radom odpadły z Pucharu Polski (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarki nożne Hydrotrucku Radom przegrały 1:2 z Rekordem Bielsko Biała i odpadły w 1/16 finału z Pucharu Polski. Hydrotruck Radom - Rekord Bielsko Biała 1:2 (0:0)Bramka: Szydło 61 dla Hydrotrucku Hydrotruck: Snopczyńska - Mućka, Bińkowska, Barczak, Molenda (65 Kosiarska) - Płóciennik (64 Sobczak), Stasikowska, Zielińska (62 Rosińska), Mazurkiewicz, - Szydło, Chmura. Po pierwszej dość wyrównanej połowie, w drugiej przyjezdne bardzo szybko zdobyły dwa gole. Najpierw po rozegraniu rzutu rożnego w 52, a chwilę później po ładnym uderzeniu z dystansu. Radomianki nie poddały się i już w 62 minucie zdobyły kontaktową bramkę. Strzałem głową po dośrodkowaniu Julity Mazurkiewicz popisała się Aleksandra Szydło. W 80 minucie było blisko remisu. Karina Kosiarska przelobowała bramkarkę, ale piłka przeszła nad poprzeczką. Swoją okazję miała tez Szydło, ale po rzucie wolnym minimalnie spudłowała. Sylwester Szymczak