Piłkarze Broni pokonali rezerwy Korony (zdjęcia)

/SzS/
Patryk Wajszczuk (z lewej) nowy zawodnik Broni Radom zdobył przed przerwą gola
Patryk Wajszczuk (z lewej) nowy zawodnik Broni Radom zdobył przed przerwą gola Sylwester Szymczak
W sparingowym meczu trzecioligowców, Broń Radom wygrała z rezerwami Korony Kielce 3:1. W radomskim zespole pierwszego gola strzelił testowany zawodnik Szydłowianki Szydłowiec, Patryk Wajszczuk.

Broń Radom - Korona II Kielce 3:1 (1:0).
Wajszczuk 35, Chudziński 67, Cichawa 80 - Malinowski 86.

Broń: Młodziński - Trojanowski, W. Kupiec, Jarząbek, Jędrzejewski, Wajszczuk, Sałek, Cieślik, Grymuła, P. Kocon, M. Kocon oraz w drugiej połowie: Kędzierski, Lewandowski, Ziętek, Kociński, Dziubiński, Chudziński, Kościelniak, Drachal, Cichawa, Rogala.

Kielczanie przeważali głownie przez pierwszy kwadrans gry. Potem z biegiem czasu coraz groźniejsze akcje zaczęli stwarzać zawodnicy z radomskich Plant. Pierwszego gola strzelił po dobitce po rzucie karnym, Patryk Wajszczuk. Niewykluczone, że ten zawodnik zasili szeregi Broni.

Więcej o meczach sparingowych czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym"