Radomski motocyklista liderem mistrzostw Polski

/sid/
Karol Mochocki z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego zwyciężył w Starym Kisielinie i umocnił się na pozycji lidera mistrzostw Polski w wyścigach supermoto J. Stobiecki
Karol Mochocki z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego wygrał zawody V rundy mistrzostw Polski w wyścigach supermoto w klasie S1 i jest liderem mistrzostw. Wśród kierowców skuterów, w zawodach Pucharu Polski w klasie do 70 ccm, 3. miejsce wywalczył Adam Podgórski z Automobilklubu Radomskiego.

Kierowcy skuterów i motocykli walczyli o punkty w klasyfikacji Pucharu Polski i mistrzostw kraju supermoto na torze w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry.

Z pośród radomian najlepiej wypadł Karol Mochocki z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego, wygrywając wyścig klasy S1.

Dobrze zaprezentowali się także zawodnicy Automobilklubu Radomskiego. Adam Podgórski w wyścigu skuterów klasy do 70 ccm zajął 3. miejsce, zwyciężając jednocześnie w klasyfikacji markowego pucharu Zipp.