Karol Grabda pierwszy, Tomasz Orman trzeci w Biegu Wilczym Tropem w Puszczy Kozienickiej

Piotr Stańczak
Karol Grabda (z prawej) i Tomasz Orman po zakończeniu biegu w Kozłowie.
Karol Grabda (z prawej) i Tomasz Orman po zakończeniu biegu w Kozłowie. Archiwum prywatne
Biegacze z powiatu szydłowieckiego z powodzeniem rywalizowali w niedzielnym Biegu Wilczym Tropem w Kozłowie w powiecie radomskim.

Trasę dziesięciu kilometrów ukończyło 308 osób z różnych rejonów kraju, dwóch naszych długodystansowców znalazło się na podium. Pierwsze miejsce zajął Karol Grabda (na zdjęciu, z prawej) z Mirowa, reprezentujący stowarzyszenie Biegiem Radom. Osiągnął czas 37.37. Na trzeciej pozycji uplasował się natomiast Tomasz Orman z Szydłowca (na zdjęciu, z lewej), który pokonał dystans w czasie 39.40. Naszych zawodników rozdzielił drugi na mecie Kamil Orzechowski (TKKF Koszalin), był o 20 sekund szybszy od Ormana.

- Warunki do biegania w Puszczy Kozienickiej mieliśmy ciężkie ze względu na pogodę - powiedział nam Karol Grabda, który za tydzień wystartuje w Radomskich Kazikach.