Dobry mecz Broni Radom w Tomaszowie Mazowieckim

SzS
Aziz (z prawej), Egipcjanin testowany przez Broń
Aziz (z prawej), Egipcjanin testowany przez Broń S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom zremisowali 3:3 z trzecioligową Lechią w Tomaszowie Mazowieckim.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 3:3 (0:1).
Bramki: Kolasa 70, Mirecki 72, Rozwandowicz 79 - Nogaj 39, Bojek 50, Nowosielski 81 z karnego
Broń I połowa: Młodziński - Dobosz, Sala, Góźdź, Jedynak, Nogaj, Zagórski, Sałek, Leśniewski, Oziewicz, Aziz.
Broń II połowa: Bochniewski - Jakubczyk, Siwak, Kencel, Wicik, Nowosielski, Czarnota, Więcek, Sobolewski, Bojek, Aziz (60 Węglicki).

Z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego nie zagrał w Tomaszowie, Kamil Czarnecki. Nie jest to na szczęście nic poważnego.
- Do wtorku lekarz zalecił odpoczynek, a potem zrobimy dla pewności kolejne badania - mówi Kamil Czarnecki.

Broń zagrała bardzo dobry mecz. Już w pierwszej połowie testowany Egipcjanin Aziz miał dwie dogodne okazje do zdobycia gola, ale nie udało mu sie trafić. Zawodnik pokazał się z dobrej strony. Również pozytywnie trener Broni, Dariusz Różański ocenił występy Tomasza Zagórskiego, Patryka Czarnoty i Bartłomieja Siwaka.

W drugiej połowie na boisku, w szeregach Broni pojawiło się kilku juniorów, gra defensywna siadła i efektem była strata trzech goli w krótkim odstępie czasu. Mimo wszystko, młodzieżowcy Broni pokazali się z dobrej strony. W 81 minucie udało się zespołowi z Radomia doprowadzić do wyrównania. Broń mogła nawet wygrać ten mecz, ale jednego gola nie uznał sędzia, dopatrując się spalonego.

W środę radomianie zagrają z Drogowcem Jedlińsk (godz. 19).