Porażka Broni Radom z rywalem z Izraela

SzS
Bardzo dobre spotkanie rozegrał Piotr Nowosielski
Bardzo dobre spotkanie rozegrał Piotr Nowosielski S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom przegrali w meczu towarzyskim z Hapoelem Katamon Jerusal 0:2. Mecz rozegrano na obiektach Hotelu Sielanka w Warce, a rywal z Izraela, to drużyna z zaplecza ekstraklasy.

BROŃ RADOM - HAPOEL KATAMON JERUSAL 0:2 (0:2).

Broń: Młodziński (46 Przytuła) - Jakubczyk, Krukowski, Sala, Dobosz (46 Wicik), Leśniewski (46 Nogaj), Oziewicz (46 Więcek), Sałek (46 Kumoch), Bojek (46 Bartosiak), Nowosielski (65 Czarnecki), Czarnecki (46 Książek).

Już pierwsza akcja zakończyła się golem dla Hapoelu. W 1 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w zamieszaniu pod bramką, jeden z rywali trafił do siatki. Broń w kolejnych minutach grała bardzo dobrze i miała swoje okazje, aby wyrównać. Tymczasem w 30 minucie było już 0:2. Jeden z graczy izraelskiej drużyny popisał się rajdem przez pół boiska i zdobył bramkę.
Przed przerwą Paweł Młodziński uratował radomską drużynę, przed stratą trzeciej bramki.
Tuż po przerwie to zespół z Radomia miał dwie świetne okazje do strzelenia bramki, natomiast w 65 minucie goście wybili piłkę z linii bramkowej. Mimo porażki z wyżej notowanym i mocniejszym rywalem, radomski zespół zaprezentował się przyzwoicie.

- Przeciwnik był bardzo mocny, przegraliśmy zasłużenie, ale przynajmniej na tą jedną bramkę zasłużyliśmy. Cieszy mnie sama gra drużyny i to, że na tle takiego przeciwnika stworzyliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Przeciwnik grał szybko, na dwa kontakty, a my nie ustrzegliśmy się błędów - powiedział po meczu, trener Broni, Dariusz Różański.