Wygrana Broni Radom w pierwszym meczu sparingowym

SzS
Moatasem Aziz (w środku), Egipcjanin testowany przez Broń Radom
Moatasem Aziz (w środku), Egipcjanin testowany przez Broń Radom S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom w meczu towarzyskim wysoko 6:0 pokonali Zwoleniankę Zwoleń.

Broń Radom - Zwolenianka Zwoleń 6:0 (3:0)

Bramki: Czarnecki 20, 41, Więcek 30, Zagórski 62, Nogaj 64, 79.

Broń I połowa: Młodziński (30 Przytuła) - Jakubczyk, Góźdź, Siwak, Trojanowski, Czarnota, Więcek, Sobolewski, Bojek, Nowosielski, Czarnecki.
Broń II połowa: Przytuła (60 Bochniewski) - Dobosz, Sala, Kencel, Jedynak (65 Węglicki), Sałek, Nogaj, Zagórski, Oziewicz, Leśniewski, Aziz.
Zwolenianka: Matysiak (46 Kozioł) - A. Pryciak, Pełka, Kudła Adamczyk, Rojek, Furga, Pałys, Kołtunowicz, Pyrka, Wójcik oraz Kośmiński, Wiraszka, Molga, Królicki, Trybała, Świątek.

Lider czwartej ligi mierzył się z ostatnim zespołem klasy okręgowej, więc sam wynik nie jest żadną niespodzianką. Goli dla Broni mogło być jeszcze więcej, ale w pierwszej połowie drużynę gości uratował słupek, a w drugiej poprzeczka.
W radomskim zespole zagrali testowani: Tomasz Zagórski, Patryk Czarnota (Szydłowianka Szydłowiec), Moatasem Aziz (Egipcjanin, ostatnio Start Otwock), Bartłomiej Siwak (Centrum Radom).

- Cała czwórka wypadła nieźle, ale chciałbym jeszcze przyjrzeć się im na tle mocniejszego rywala. W sobotę zagramy z Lechią Tomaszów Mazowiecki - mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Z kolei w ekipie ze Zwolenia nowym trenerem jest Krzysztof Oczkowski. W zespole tym szykują się duże zmiany i spore wzmocnienia. W pierwszej połowie w bramce wystąpił Adrian Matysiak (ostatnio Proch Pionki).