Piłkarski Puchar Polski. Wygrała tylko Pilica Białobrzegi

/W.Ł./
Michał Bojek (z prawej) strzelił jednego z goli dla Broni Radom w meczu z Pogonią II w Siedlcach. Sylwester Szymczak
Tylko Pilica Białobrzegi wygrała swój mecz i dalej będzie grała w piłkarskim Pucharze Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego. Kilku minut zabrakło rezerwom drugoligowego Radomiaka Radom od dogrywki, a Broni Radom kilku minut od strzelania rzutów karnych.

Radomiak II Radom - Victoria Sulejówek 2:4 (2:2), Skowroński 15, W. Puton 16 - Szulim 7, Pękala 13, Rasag 87, Betliński 90.
Radomiak II: Banasiak - Waśniewski (37 Mirowski), Kupis, Czubak, Janik, Miałkowski, Jankowski (56 Neska), W. Puton, Winiarski, Kiernoz (58 R. Gil) - Skowroński.

Już po 16 minutach gry padły cztery gole. W 60 min. Piotr Banasiak, bramkarz rezerw obronił rzut karny. Gdy wydawało się będzie dogrywka, goście strzelili dwa gole i wygrali mecz.

Pogoń II Siedlce - Broń Radom 5:4 po dogrywce ( 3:1, 3:3), Kaszubowski 16, Guzek 18, Dmowski 43, Grochowski 98, Więzik 118 - Bojek 25, Kozicki 54, 102, Sokołowski 60.
Broń: Wnukowski - Krukowski, Gorczyca (46 Wróblewski), Wichucki, Wicik, Bojek, Lach (46 Sokołowski), Oshikoya (46 Budziński), Modzelewski, Leśniewski (46 Stefański), Kozicki.
Radomska Broń do Siedlec pojechała w mocno rezerwowym składzie i odpadła z rozgrywek pucharowych. Gospodarze decydującego gola strzelili na dwie minuty przed końcem dogrywki.

Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin 4:2 (2:0), Bykowski 3, Sala 12, Matulka 51, Czarnecki 60 - Bosak 75 z karnego, Lewicki 85.

W innych meczach: Ursus Warszawa - Mazur Karczew 1:0 (0:0), Konopianka Konopki - Legia II Warszawa 0:2 (0:0), Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 3:0 (1:0), Targówek Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2 po dogrywce, Wisła II Płock - Start Otwock 3:0 walkower.

Mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostaną 30 kwietnia.