[WIDEO, ZDJĘCIA] Mazur Karczew - Broń 0:3 . Radomianie liderem trzeciej ligi

/SzS/
Dwie bramki dla Broni zdobył Michał Bojek (z lewej)
Dwie bramki dla Broni zdobył Michał Bojek (z lewej) S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom wygrali na wyjeździe z Mazurem Karczew 3:0. Po tym spotkaniu, podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego są liderem trzeciej ligi.
Mazur - Broń

Mazur Karczew - Broń Radom 0:3

Mazur Karczew - Broń Radom 0:3 (0:1), Bojek 26, 52, Marczak 63.

Broń Majos - Krukowski, Ankurowski, Skórnicki, Rdzanek, Bojek (78 Budziński), Sałek (69 Oshikoya), Lach (85 Modzelewski), Leśniewski, Marczak, Nowosielski (87 Kozicki).

Nie był to łatwy mecz dla Broni, mimo, że Mazur w tabeli zajmuje ostatnią lokatę. Do 20 minuty to gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, a słupek dwukrotnie ratował Broń przed stratą bramki.

Dopiero w 26 minucie po dośrodkowaniu Dominika Leśniewskiego, gola zdobył Michał Bojek i powietrze zeszło z zespołu gospodarzy.
W drugiej połowie Broń miała już sporą przewagę i mogła zdobyć kolejne bramki.