/SzS/

Echo Dnia Radomskie

Dobry występ zaliczył Wajih Bouchniba (z prawej)

W sparingowym meczu, piłkarze Broni Radom przegrali z Oskarem Przysucha 1:2.

Broń Radom - Oskar Przysucha 1:2 (0:1), Nowosielski 90 - Maciejczak 25, P. Gil 57.

Broń: Radczenko - Rdzanek (46 Krukowski), Skórnicki (25 Wichucki), Gorczyca (46 Ankurowski), Drobnjak (60 Budziński), Leśniewski (46 Bojek), Sałek (46 Lach), Titunin (46 Bouchniba), Syta (46 Nowosielski), Marczak (46 Książek), Ekwueme (60 Stefański).

Oskar (I połowa): Dadasiewicz - D.Siwek (25' Kałowski), Wiatrak, Moskwa, Jaworski - Obuch, Maciejczak, Włodarczyk, M.Gil - Skałbania, Kowalczyk

Oskar (II połowa): Deka - Kałowski, Wiatrak, Moskwa, Bińkowski - Midziołek, Pełka, Modzelewski, Lewiński (85' Włodarczyk) - P.Gil, Kowalczyk (70' Listkiewicz)

Piłkarze Broni w czwartek i piątek przechodzili mordercze testy szybkościowo - wytrzymałościowe i w sparingu wyglądali na mocno wyczerpanych. Jednak trener Tomasz Dziubiński nie usprawiedliwiał swoich podopiecznych.

- Mówiłem chłopakom, że nogi będą odmawiać posłuszeństwa, ale prosiłem, aby grać z głową, czyli mądrze, żeby się nie nabiegać. Przegraliśmy z zespołem z niższej ligi i nic nas nie usprawiedliwia - powiedział trener Dziubiński p[o meczu.

W 45 minucie rzutu karnego dla Broni nie wykorzystał Paschal Ekwueme, testowany Nigeryjczyk z Pelikana Łowicz.

więcej o meczu i zmianach kadrowych w Broni i Oskarze, w poniedziałkowym "Echu Sportowym"