Słaby występ Broni Radom w pojedynku z Energią Kozienice (zdjęcia)

/SzS/
Eugeniusz Kołodziejczyk (z lewej) zdobył dwa gole w meczu z Bronią Radom
Eugeniusz Kołodziejczyk (z lewej) zdobył dwa gole w meczu z Bronią Radom S. Szymczak
W sparingowym meczu, piłkarze Broni Radom słabo spisali się w Kozienicach i przegrali z miejscową Energią.
Energia - Broń

Energia Kozienice - Broń Radom 4:1

Energia Kozienice - Broń Radom 4:1 (1:1), Kołodziejczyk 40, 65 z karnego, Walasek 70 z karnego, Kucharczyk 85 - Wichucki 19 .

Energia: Piaseczny - W. Kupiec, Mortka, Siwak, Budziński, W. Nowocień, K. Nowocień, Kalinka, Zawadzki, Kołodziejczyk, Ciupiński oraz Majos, Szary, Walasek, Janiszewski, D. Stanisławski, Kucharczyk, Sikora, R. Gil, Strąg.

Broń: Radczenko - Rdzanek, Gorczyca, Krukowski, Wichucki, Leśniewski, Bouchniba, Sałek, Titunin, Nowosielski, Marczak oraz Wnukowski, Bojek, Książek, Stefański.

Wydawało się, że wszystkie sprawy kadrowe w Broni zostały dopięte na ostatni guzik. Tymczasem wczoraj z gry w tym klubie zrezygnowało dwóch piłkarzy. Jesienią w drużynie nie zobaczymy Słowaka, Petera Drobńaka, który dostał podwyżkę w Watrze Białka Tatrzańska i zapowiedział, że zostaje w tym klubie. Z gry zrezygnował też Wiktor Lach, który ponoć dostał lepszą ofertę z Ursusa Warszawa.
- Nie ma ludzi niezastąpionych. Już wykonałem kilka telefonów i pojawią się nowi zawodnicy - mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.
W środowym sparingu nie mogli z powodu kontuzji zagrać Mikołaj Skórnicki i Paweł Ankurowski. Te wszystkie braki były widoczne na boisku, bo Broń zaprezentowała się przeciętnie.
WYRÓWNANY POJEDYNEK
Samo spotkanie stało na dobrym poziomie, a Energia potwierdziła, że jest mocnym zespołem i niczym nie ustępowała trzecioligowcom z Radom. Już w 1 minucie Damian Sałek głowkował tuż nad poprzeczką.
W 13 minucie dobrą okazję dla gospodarzy miał Bartłomiej Zawadzki, ale strzelił w środek bramki. Kilka minut później Broń objęła prowadzenie po ładnej asyście Sałka i strzale Sebastiana Wichuckiego. Tuż przed przerwą Eugeniu Kołodziejczyk wykorzystał błąd defensorów Broni i wyrównał stan meczu.
DWA KARNE
Po zmianie stron dwukrotnie minimalnie spudłował Mariusz Marczak, ale to Energa zdobyła dwie bramki. Obie po rzutach karnych. Najpierw piłkę ręką dotknął wspomniany Wichucki, a chwilę później faulował Norbert Rdzanek. Ten ostatni zobaczył czerwoną kartkę.
W ekipie Energii dobrze zaprezentowali się testowani zawodnicy: Piotr Budziński, Michał Majos (Broń Radom), Rafał Gil (Radomiak Radom), Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi). Ten ostatni w końcówce meczu zdobył nawet bramkę.