Dobry mecz piłkarzy Broni Radom i zwycięstwo w Wieluniu (WIDEO, zdjęcia)

/SzS/
Mariusz Marczak zdobył piękną bramkę, a w 2 połowie nie wykorzystał rzutu karnego S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon. Wygrali na wyjeździe z WKS Wieluń 4:1
Wieluń - Broń

WKS Wieluń - Broń Radom

WKS Wieluń - Broń Radom 1:4 (0:2).
Bramki: Przemysław Szewczyk 60 - Mariusz Marczak 16, Dominik Leśniewski 26, Michał Bojek 59, Piotr Nowosielski 76.
Broń: Wnukowski - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki (77 Rdzanek), Wieczorek - Bojek (75 Książek), Bouchniba (62 Titunin), Sałek, Leśniewski (84 Nogaj) - Marczak, Nowosielski.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Broni. Zwłaszcza pierwsze pół godziny, kiedy to nasz zespół nie pozwolił rywalom na zbyt wiele. W 16 minucie pięknym golem w samo okienko popisał się Mariusz Marczak. 10 minut później po strzale Dominika Leśniewskiego w długi róg, było już 0:2.
W końcówce pierwszej połowy gospodarze nieco przycisnęli.

W drugiej połowie nasz zespół podwyższył rezultat, ale chyba zbyt szybko uwierzył w wygraną, bo na chwilę jakby stanął i Wieluń strzelił bramkę.
W 69 minucie Mariusz Marczak nie wykorzystał rzutu karnego, bo wynik mógł być wyższy. W ostatnich pięciu minutach Broń miała jeszcze dwie bardzo dobre okazje, aby zdobyć kolejne bramki.