Tradycyjna klęska Broni w meczu Ursusem Warszawa (ZDJĘCIA,...

Tradycyjna klęska Broni w meczu Ursusem Warszawa (ZDJĘCIA, WIDEO)

/SzS/

Echo Dnia Radomskie

Mariusz Marczak zobaczył czerwoną kartkę

Mariusz Marczak zobaczył czerwoną kartkę ©S. Szymczak

Piłkarze Broni Radom przegrali z Ursusem Warszawa 0:3. Od 60 minuty radomianie grali w osłabieniu po czerwonej kartce Mariusza Marczaka

Broń Radom - Ursus Warszawa 0:3 (0:1), Jarczak 43, Ambroziak 72, Łowicki 89 z karnego.

Broń Radczenko - Rdzanek, Skórnicki, Ankurowski, Wichucki, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski.

Kolejny mecz z rzędu rozgrywany z Ursusem na swoim boisku, piłkarze Broni przegrali. Radomianie nie mają u siebie szczęścia do "Traktorków".Do 60 minuty można było mieć nadzieję, że tym razem nie będzie klapy.

W 60 minucie sędzia asystent pokazał, że Mariusz Marczak uderzył bez piłki rywala. Czołowy gracz Broni dostał czerwoną kartkę. W osłabieniu Broń starała się grać otwarty futbol, ale Ursus był zespołem lepszym i wygrał zasłużenie.

Szerzej o meczu w poniedziałkowym "Echu Dnia"