Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1:0 KONIEC MECZU

Dziś (sobota) rozegrana zostanie ostatnia 34 kolejka piłkarskiej drugiej ligi. Radomiak Radom ligowy sezon zakończy w Niepołomicach z miejscową Puszczą. Początek meczu o godzinie 17. Od godziny 17 podawać będziemy ma naszym portalu na żywo wynik tego spotkania.

Radomiak
Szady - Grudniewski, Świdzikowski, Jędrzejczyk, Sulkowski (84 Ropski) - Cupriak (81 Chrabąszcz), Gawron, Kościelny, Radecki, Brągiel (75 Wolski) - Leandro (61 Śliwiński).

Puszcza
Staniszewski - Mikołajczak, Gawęcki, Lepiarz, Furtak, Uwakwe, Reiman, Wójcik (61 Broź), Barbus (69 Maluga), Domański, Sojda (61 Stepankow, 84 Kura).

8 minuta - dogodna okazja Rossi Leandro, ale posłał piłkę obok bramki
16 minuta - piłka w siatce Radomiaka, ale gracz Puszczy był na pozycji spalonej
27 minuta - żółte kartka dla Reimana za faul na Leandro
28 minuta - fantastyczny strzał Leandro z rzutu wolnego, ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę przed siebie, dobitka Świdzikowskiego była niecelna
37 minuta - piłka po strzale głową Kamila Cupriaka przeleciała tuż nad poprzeczką
41 - kontra Puszczy, strzał Reimana broni Szady
57 minuta - piłka w siatce Radomiaka, ale gracz Puszczy był na spalonym
61 minuta zmiany w obu zespołach
Śliwiński za Leandro
Stepankow za Sojdę
Broź za Wójcika
69 minuta
zmiana w Puszczy, Maluga za Barbusa
72 minuta
zmiana w Radomiaku, Wolski za Brągiela
73 minuta żółta kartka dla Radeckiego

75 minuta gol dla Puszczy - MACIEJ DOMAŃSKI
81 minuta zmiana w Radomiaku, Chrabąszcz za Cupriaka
82 minuta piłka w siatce Puszczy, sędzia gola nie uznaje, Radecki był na pozycji spalonej