[WIDEO] Bardzo ważne zwycięstwa Broni i Pilicy

/SzS/
Michał Bojek miał spory udział przy dwóch golach
Michał Bojek miał spory udział przy dwóch golach S. Szymczak
Piłkarze trzeciej ligi, Broni Radom i Pilicy Białobrzegi zdobyli ważny komplet punktów.

Broń Radom - Omega Kleszczów 2:1 (1:1), Marczak 29 karnego, Nowosielski 83 - Zawadziński 13.
Broń: Majos - Ankurowski, Skórnicki, Gorczyca, Rdzanek, Bojek (87 Krukowski), Sałek, Lach (81 Oshikoya), Wichucki (46 Leśniewski), Marczak (90 Kozicki), Nowosielski.
Można powiedzieć, że Broń wymęczyła wygraną, ale najważniejsze są trzy punkty i zwycięzców się nie sądzi. Pierwsza połowa w wykonaniu radomian była słaba. W 13 minucie zespół stracił piłkę w środku pola, Zawadziński zdecydował się na strzał z 18 metrów i piłka wpadła do siatki. Chwilę później poprzeczka uratowała radomian od straty gola.
W 29 minucie za faul na Michale Bojku sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Mariusz Marczak. W 40 minucie goście grali w osłabieniu. Szubert w ciągu zaledwie minuty zarobił dwie żółte kartki.
Broń posiadająca w składzie jednego zawodnika więcej, miała w drugiej połowie przygniatającą przewagę. Dopiero w 83 minucie po dośrodkowaniu Bojka, Piotr Nowosielski zamknął akcję i trafił do siatki.
W 86 minucie sędzia ponownie podyktował rzut karny dla Broni. Tym razem strzał Marczaka obronił golkiper gości.

Huragan Wołomin - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:0). Barzyc 51 - Oziewicz 48 karnego, Sala 88.
Pilica: Młodziński - Ziemnicki (77 Wnuk), Moryc, Janowski, Karbowniak, Rawski, Oziewicz (85 Sala), Jasikowski, Matulka (89 Czarnecki), Hernik (46 Kornacki), Obłuski.
Bardzo dobry mecz i cenne trzy punkty wywalczyli piłkarze z Białobrzegów. W 48 minucie Piotr Kornacki był faulowany w polu karnym i Pilica objęła prowadzenie. Radość trwała tylko trzy minuty, bo Rafał Barzyc wyrównał.
Wspomniany Kornacki w 56 minucie dostał czerwoną kartkę, ale mimo to Pilica dążyła do strzelenia zwycięskiego gola. W 88 minucie Dawid Sala popisał się pięknym strzałem z 20 metrów i zapewnił Pilicy wygraną.
Drużyna zadedykowała wygraną solenizantom, byłym członkom zarządu Pilicy, Jerzemu Traczykowi i Wojciechowi Zielińskiemu.