4 liga. Broń przegrała 2:4 z Oskarem Przysucha

Fragment meczu, Broń - Oskar. Luciano Matsoso walczy o piłkę z Norbertem Korczem. Sylwester Szymczak
W środę rozegrana została czwarta kolejka mazowieckiej czwartej ligi. W najciekawszym meczu, Broń Radom przegrała jak najbardziej zasłużenie 2:4 z Oskarem Przysucha Nowym liderem tabeli została Pilica Białobrzegi.

Broń Radom - Oskar Przysucha 2:4 (1:1),
0:1 Przemysław Śliwiński 16, 1:1 Adam Imiela 32, 1:2 Patryk Czarnota 57, 1:3 Cezary Zieliński 83, 2:3 Adam Imiela 86, 2:4 Bartłomiej Włodarczyk.

Broń: Młodziński - Korcz (60 Leśniewski), Wojciech Kupiec, Grunt, Wicik, Nogaj, Imiela, Oziewicz (60 Więcek), Nowosielski, Putin (71 Wiktor Kupiec), Obłuski (84 Dobosz).

Oskar: Wnukowski - M. Gil, Zieliński, Najdzik, Sapieja (46 Czarnota), Moskwa, Zagórski, Molga (77 Nkwana), P. Gil (58 Bartosiak), Matsoso (83 Włodarczyk), P. Śliwiński (90+2 Witczak).

W 16 minucie po zagraniu Luciano Matsoso do Przemysława Śliwińskiego, ten drugi strzałem głową strzelił gola. Piłka po drodze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
W 26 minucie Przemysław Śliwiński przestrzelił w bardzo dogodnej sytuacji.
W 32 minucie po zagraniu Przemysława Wicika do Adama Imieli, ten drugi ze spokojem pakuje piłkę do siatki.
W 57 minucie wprowadzony po przerwie Patryk Czarnota strzałem z 13 metrów pokonał Pawła Młodzińskiego.
W 83 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Tomasza Zagórskiego w pole karne, najwyżej do piłki wyskoczył i pokonał bramkarza Broni.
W 86 minucie po raz drugi bramkarza Oskara pokonał Adam Imiela.
W 90 minucie po kontrze Bartłomiej Włodarczyk pokonał Pawła Młodzińskiego.

GKS Drogowiec Jedlińsk - Mazur Karczew 2:2 (0:1),
Michał Bojek 50, Michał Kucharczyk 90+2 - Kamil Gałązka 4, 83.

Drogowiec: Prasek - Rdzanek (75 Prus), M. Kobylarczyk, Mortka, Michalski, Bojek, Bouchniba, Tkaczyk, Kubryn (75 Janiszewski), Kucharczyk, B. Pełka.

Energia Kozienice - Naprzód Skórzec 5:1 (0:0),
Bartosz Zawadzki 46, Eugeniusz Kołodziejczyk 54, Piotr Czerwiński 66, Bartłomiej Michalski 79, Roman Skowroński 81 - Marcin Utnicki 57.

Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi 0:4 (0:2)
Wołodimir Majdaczewski 36, Piotr Skłabania 43, Konrad Paterek 89, Patryk Strus 90.

Pilica: Przyrowski - Kacperkiewicz, Jaworski, Janowski, Karasek - Stanisławski (55 Witak), Hernik, Rawski, Majdaczewski, H. Śliwiński (46 Strus) - Skałbania.

Znicz II Pruszków - LKS Promna 6:0 (4:0),
Karol Podliński 6, Jakub Łabęda 11, 44, Szymon Zawadzki 40, Kacper Ciesielski 79, Kacper Skibko 82.

Promna: Domański - Oparcik, Machalski, Trzaska, Skowroński, Stencelewicz, Lesisz, Wielgus, Barzyński, Nowocień, Miałkowski.

W innych meczach:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sparta Jazgarzew 0:2 (0:1), Konrad Rudnicki 25, 58.
Mszczowianka Mszczonów - MKS Piaseczno 2:0 (1:0), Damian Pociech 16, Piotr Cudny 35.
Błonianka Błonie - Perła Złotokłos 8:0 (4:0), Dawid Jarczak 11, 33, Kamil Stencel 19, Maciej Rybaczuk 23, Adrian Schamlewski 55, 77, Kamil Kudelski 65, Tomasz Sieński 81.