Czwarta liga mazowiecka. Porażka Szydłowianki, remis Orła Wierzbica

Piotr Stańczak
Zawodnik Szydłowianki Szydłowiec Michał Kowalczyk (z lewej) miał w tej sytuacji, w 85 minucie meczu z Żyrardowianką świetną okazję do wyrównania, ale niestety spudłował. Piotr Stańczak
W Wielki Piątek odbyła się 20 kolejka czwartej ligi mazowieckiej. Szydłowianka Szydłowiec przegrała na własnym stadionie z Żyrardowianką Żyrardów 0:1, natomiast Orzeł Wierzbica zremisował bezbramkowo z Victorią Sulejówek.

Szydłowianka Szydłowiec – Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Koziarski 69.
Szydłowianka: Wieczorek – Suwara, Drożdżał, Kowalczyk, P. Janik – Szyszka (76. Ł. Janik), Jasikowski (87. Ziętkowski), Zagórski, Czarnota – Kalbarczyk, Miller.
Szydłowianka już od 270 minut nie zdobyła bramki w rundzie wiosennej.

Orzeł Wierzbica – Victoria Sulejówek 0:0
Orzeł: Wnukowski – Wójcik (78. Paluch), Zieliński, Lament, Abramczyk – Czarnecki, Stąpór, Gil, Bartosiak – Nogaj (88. Jaworski), Skowroński.

Relacje z meczów czwartoligowych we wtorkowym wydaniu „Echa Sportowego”.