Czwarta liga mazowiecka. Remis Orła, Szydłowianka i Warka przegrywają swoje mecze

PST
Trener Szydłowianki Andrzej Koniarczyk (na pierwszym planie, z prawej) był mocno zdegustowany sędziowskimi decyzjami w meczu z Victorią Sulejówek. Piotr Stańczak
W 24 kolejce czwartej ligi mazowieckiej, z drużyn z naszego regionu punkt wywalczył tylko Orzeł Wierzbica. Porażki na własnych boiskach zanotowały: Szydłowianka Szydłowiec i Klub Sportowy Warka.

Orzeł Wierzbica – Błonianka Błonie 1:1 (1:1)
Bramka dla Orła Sebastian Stąpór 3
Orzeł (skład wyjściowy): Wnukowski – Abramczyk, Zieliński, Lament, Wójcik – Gil, Czarnecki, Stąpór, Bartosiak – Nogaj, Skowroński.

KS Warka – Drukarz Warszawa 0:1 (0:0)

Szydłowianka Szydłowiec – Victoria Sulejówek 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Wojciech Wocial 4 z karnego, 0:2 Wocial 40, 0:3 Wocial 74 z karnego.
Szydłowianka: Wieczorek – Suwara, Drożdżał, Jasikowski, Łaciak (80. Koniarczyk) – Szyszka (80. Ziętkowski), Zagórski, Leszczyński (56. Sadkowski), Czarnota – Ł. Janik, Miller.

Antybohaterem meczu był warszawski sędzia Krzysztof Mandes. Podyktował on „z kapelusza” dwa rzuty karne dla gości, uznał też drugą bramkę dla Victorii, w której to sytuacji miejscowi sygnalizowali pozycję spaloną strzelca Wojciecha Wociala. W 44 minucie Arbiter pokazał też dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę rezerwowemu Michałowi Kowalczykowi z Szydłowianki… Gracze z Sulejówka kończyli spotkanie w dziesiątkę, w 73 minucie drugi żółty kartonik ujrzał Kamil Anczewski.

Wkrótce galeria zdjęć z meczu w Szydłowcu. Relacje ze spotkań w poniedziałkowym „Echu Sportowym”.