Horror w Białobrzegach. Broń Radom pokonała Pilicę 4:3

SzS
Fragment meczu Pilica - Broń. Z lewej  Norbert Korcz, w środku Kamil Hernik
Fragment meczu Pilica - Broń. Z lewej Norbert Korcz, w środku Kamil Hernik Sylwester Szymczak
W środę rozegrany został szlagierowy pojedynek czwartej ligi, w którym Pilica Białobrzegi przegrała z Bronią Radom 3:4. Swoje mecze rozgrywali też inni czwartoligowcy z naszego regionu.

Pilica Białobrzegi - Broń Radom 3:4 (0:3)
Bramki: Bykowski 48, D. Stanisławski 67, Śliwiński 71 - Czarnecki 20, Imiela 34, 84, Leśniewski 43.
Pilica: Przyrowski - Bykowski, Janowski, Jaworski, Skałbania, Białecki, Rawski (46 Stanisławski), Strus (83 Stróżka), Hernik, Karasek (46 Śliwiński), Paterek.
Broń: Kula - Korcz, Sala, Grunt, Wojciech Kupiec, Kventsar (60 Wicik), Leśniewski (90 Niemyjski), Putin (70 Załęcki, 75 Więcek), Nowosielski, Imiela, Czarnecki.
W deszczu na grząskim boisku toczyła się pierwsza połowa meczu. Chyba mało kto spodziewał się, że Broń już do przerwy prowadzić będzie 3:0. Jeszcze trudniej uwierzyć w to, że radomianie dali sobie wydrzeć prowadzenie i do samego końca kibicom towarzyszył horror.
W pierwszej połowie Broń wykorzystała kuriozalne błędy gospodarze, była zdecydowanie lepsza i zasłużenie prowadziła 3:0. Szybko zdobyty gol po zmianie stron, dodał wiatru białobrzeżanom. Zaczęli atakować mieli swoje okazje i kolejne bramki wisiały w powietrzu. Pomiędzy 67 i 71 minutą Pilica zdobyła dwa gole i wróciła do meczu. Końcówka spotkania również należała do miejscowych, ale to radomianie zadali decydujący cios i Adam Imiela po strzale głową zdobył zwycięskiego gola.

Martwi fakt, że w ekipie Broni po pięciu minutach z kontuzją zszedł Maciej Załęcki. To już czwarta poważna kontuzja w w radomskim zespole. Zawodnik nie zagra do końca sezonu.