Rezerwy Radomiaka wywalczyły awans do czwartej ligi

SzS
Fragment meczu w Suskowoli
Fragment meczu w Suskowoli Mariusz Grotkowski/Pionki24.pl
Piłkarze rezerw Radomiaka Radom, w meczu na szczycie pokonali 5:2 Proch Pionki i wywalczyli awans do czwartej ligi.

Radomiak II Radom - Proch Pionki 5:2 (1:0)
Bramki: Gkoufas 42, Sokół 48, 80, Wróbel 60, Winsztal 70, - Szczepański 68, Kołodziej 83
Radomiak II: Haluch - Kucharski, Hodowany, Nowakowski, Sokół, Brągiel, Wróbel, Jabłoński, Winsztal, Zając, Gkoufas.
Proch: Zawodnik - Denkiewicz, Jaroszek, Kowalkowski, Kapusta, Sobieraj, Kołodziej, Barzyński, Nsah (65 Bańcerowski), Szczepański, Kozicki.

Na boisku w Suskowoli zdecydowanie lepszym zespołem był Radomiak, który skorzystał z kilku wzmocnień z pierwszej drużyny. "Zieloni" częściej atakowali, ale dopiero przed przerwą zdobyli bramkę, po strzale Greka Gkoufasa. Wydawało się, że na drugą połowę
W 48 minucie Dominik Sokół dostał prostopadłe podanie i praktycznie już wśligiem skierował piłkę obok słupka i było 2:0.
Chwilę później dobrą okazję miał Proch, ale niezłą interwencją popisał się Haluch. Za moment fatalnie przestrzelił Joel Nsah
W 60 minucie było już 3:0. Po ładnej akcji i trzech podaniach Jakub Wróbel strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi.
Proch odpowiedział za trzy minuty. Autorem gola okazał się kapitan zespołu, Mateusz Szczepański. Gdy wydawało się, że Proch jeszcze poderwie się do walki, w 70 minucie wynik podwyższył Patryk Winsztal. Kilka chwilę później zrezygnowany już Proch, puścił piątego gola.

Orzeł Wierzbica – Mazowsze Grójec 0:1 (0:1)
Bramki:Orłowski 35.
Mazowsze: Almir Erden - Derewicz, Lisiecki, Gałka, Złoch, Wysocki, Małecki (70. Zieliński), Czerepok, Orłowski, Sobczak, Rogoziński.

Centrum Radom - KSWarka 5:3 (2:3)
Bramki:Hebda 8, 17, Strzelecki 50, Tworzewski 54,Majewski 88 - Jałocha 44, Majewski, Mińkowski
Centrum:Bochniewski - Kasprzyk (46 Wnuk), Wiatrak, Bilow, Tworek (46 Grylak), Pacyna, Blank, Podkowa (46 Strzelecki), Tworzewski, Majewski, Hebda.

Szydłowianka Szydłowiec - Skaryszewianka 1:1 (1:1)
Bramki:Łęcki 12 - Bednarek 25
Szydłowianka:Czyż - Siwak, Chatys, Grymuła, Woźniak, Śledź, Sadza (68 Kucharski), Moroz (82 Jankowski), Łęcki, Mosiołek.

Iłżanka Kazanów - Powiślanka Lipsko 2:0 (1:0)
Bramki:Michalik 18, Wróblewski 48
Iłżanka:T. Rutkowski - Wróblewski, Owczarek (65 M. Rutkowski), Kozera (70 Ciechanowski), Michalik (88 W. Rutkowski). Ginał (90 Olczak), Chmielewski, Cheda, K. Dypa, Dębski, Karls.

Mogielanka Mogielnica - Jodła Jedlnia Letnisko 3:2 (1:1)
Bramki:Skowroński 26, 56 dla Jodły
Jodła: Ziębakowski (46 Zięba) – Gromski, Jonczyński (46 Osiński), Sobkowiak, Kiraga (80 Rutka), Skowroński, Pełka, Paczuła, Czarnecki, Sułkowski, Gutkowski.

Legion Głowaczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (0:0)
Bramki: J. Wolski, Banach - Wójcik

Gracja Tczów - Zawisza Sienno 3:2 (0:1)
Bramki: Młynek, M. Klaus dla Zawiszy
Zawisza prowadził w tym meczu już 2:0 i nie zdołał przywieźć do domu nawet punktu. Wygrana przedłużyła jeszcze nadzieje Gracji na utrzymanie.

Pilica Nowe Miasto - Zamłynie Radom 1:4 (1:2)
Bramki: Karwowski 30 - Trojanowski 19, 27, Szubiński 52, 75
Od 50 minuty Pilica grała w osłabieniu po czerwonej kartce Michała Rzepkowskiego, a w końcówce jeszcze jeden zawodnik musiał opuścić boisko.