Colo Sport Klasa A, grupa 2: Dziesięć bramek w meczu Orła...

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Dziesięć bramek w meczu Orła Gielniów z Orłem Jedlanka

    /sid/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Dziesięć bramek w meczu Orła Gielniów z Orłem Jedlanka
    Dziesięć bramek padło w meczu Orła Gielniów z Orłem Jedlanka. Spotkanie wygrała 7:3 ekipa z Gielniowa, a cztery bramki zdobył Norbert Krzyżanowski.
    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Dziesięć bramek w meczu Orła Gielniów z Orłem Jedlanka
    Jaguar Wolanów - KS Potworów 0:2 (0:1),
    Kwiatkowski 1, Prokop 70.

    Mogielanka Mogielnica - Sadownik Błędów 1:1 (1:0),
    Sobczyk 27 - Franczak 48.

    Orzeł Gielniów - Orzeł Jedlanka 7:3 (6:0),
    Krzyżanowski (4 bramki), Michał Bąba, Sapieja, Natorski (po 1) dla Gielniowa.

    KS Błotnica Stara - Kraska Jasieniec 1:4 (0:0),
    Korgul (1 bramka) dla Błotnicy.

    Akcja Jastrzębia - Zodiak Sucha 4:5 (1:2),
    Rumniak (2 bramki), A. Prasek, Cybulski, Wielgus (po 1) dla Zodiaka.

    GKS Jedlińsk - LZS Magnuszew 1:1 (1:0),
    Okruta 14 - Jończyk 65.

    Sokół Przytyk - Powała Taczów 1:0 (0:0),
    Mariusz Soliński 78.

    LKS Potworów - pauza.

    Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.

    Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.

    start.up.press - zgłoś swój biznes lub pomysł [KONKURS]

    start.up.press - zgłoś swój biznes lub pomysł [KONKURS]

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    Klasa A, grupa 2. Tabela

    1. SKS Potworów 13 34 35-14
    2. Chojniak Wieniawa 13 30 28-13
    3. KS Potworów 12 28 29-12
    4. KS Błotnica Stara 13 26 40-21
    5. Sokół Przytyk 13 21 27-28
    6. Zodiak Sucha 13 21 34-23
    7. MKS Wyśmierzyce 13 20 35-30
    7. Młodzik Radom 13 18 32-29
    8. Orzeł Gielniów 13 17 29-33
    10. Powała Taczów 13 14 24-34
    11. Jaguar Wolanów 13 10 17-32
    12. Strażak Wielogóra 12 8 22-44
    13. Kraska Jasieniec 13 7 15-28
    14. Sadownik Błędów 12 4 17-40
    1.- miejsce - awans do klasy okręgowej, 13.-14. miejsce - spadek do klasy B.