Colo Sport Klasa A, grupa 2: Potworów nie zwalnia

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Potworów nie zwalnia

    /sid/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Potworów nie zwalnia
    Klub Sportowy Potworów nie zwalnia. Lider tabeli 2. grupy Colo Sport Klasy A odniósł kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując 2:0 Mogielankę Mogielnica.
    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Potworów nie zwalnia
    KS Potworów - Mogielanka Mogielnica 2:0 (0:0),
    Glista 60, 75.

    Sadownik Błędów - GKS Jedlińsk 6:0 (1:0),
    R. Krawczyk 62, 72, 88, Franczak 32, M. Krawczyk 58, Boroń 80.

    Kraska Jasieniec - Akcja Jastrzębia 3:0 (2:0),
    Rogoziński 10, 18, 90.

    Zodiak Sucha - Sokół Przytyk 2:2 (2:1),
    Rumniak, Skowroński (po 1 bramce) dla Zodiaka.

    KS Błotnica Stara - LKS Potworów 4:2 (2:1),
    Barszcz 20, Rogoliński 44, samobójcza 70, M. Szymański 90+1 dla Błotnicy.

    Orzeł Jedlanka - Powała Taczów 2:1 (0:0),
    Prasek, Górnik (po 1 bramce) - Pudzianowski (1).

    LZS Magnuszew - Jaguar Wolanów 0:1 (0:1),
    D. Kowalczyk 30.

    Orzeł Gielniów - pauza.

    Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa A, grupa 2. Tabela

    1. KS Potworów 23 62 65-18
    2. SKS Potworów 23 47 48-24
    3. Zodiak Sucha 23 46 58-32
    4. Chojniak Wieniawa 23 45 45-27
    5. KS Błotnica 23 42 60-32
    6. Sokół Przytyk 23 35 45-49
    7. Orzeł Gielniów 23 32 58-54
    8. MKS Wyśmierzyce 23 28 51-56
    9. Młodzik Radom 23 27 50-52
    10. Powała Taczów 22 24 42-66
    11. Kraska Jasieniec 23 21 32-40
    12. Strażak Wielogóra 22 17 34-77
    13. Jaguar Wolanów 22 17 23-55
    14. Sadownik Błędów 23 13 28-57
    1 miejsce - awans do klasy okręgowej, 13-14 miejsce - spadek do klasy B