Colo Sport Klasa B, grupa 2: Grójec w klasie A

    Colo Sport Klasa B, grupa 2: Grójec w klasie A

    /sid/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Colo Sport Klasa B, grupa 2: Grójec w klasie A
    Pierwsze miejsce w tabeli 2. grupy i co za tym idzie awans do Colo Sport Klasy A, zapewniła sobie także ekipa TKKF Grójec, pokonując 4:0 Iskrę Zbrosza Duża.
    Colo Sport Klasa B, grupa 2: Grójec w klasie A
    TKKF Grójec - Iskra Zbrosza Duża 4:0 (2:0),
    Kulczycki (6, 56), Karls 26, Baranowski 70.

    KS Lesznowola - Tęcza Augustów 1:3 (0:0),
    J. Marek, P. Marek, Bąkowski (po 1 bramce) dla Tęczy.

    MKS Wyśmierzyce - GKS Chynów 3:2 (3:1),
    Napiórkowski (2 bramki), Geszejter (1) dla Wyśmierzyc.

    LKS Pniewy - GKS Belsk Duży 1:3 (0:0).

    Zorza Klwów - GPSZ Głuchów 2:4 (2:2).
    W. Gzik, Paszkiewicz, Więckowski, Abramowicz (po 1 bramce) dla Głuchowa.

    Chojniak Wieniawa i Belweder Mogielnica - pauza.

    Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    Klasa B, grupa 2. Tabela

    1. Legion II Głowaczów 12 29 39-14
    2. Megawat Świerże 12 26 37-23
    3. Iskra Zbrosza Duża 12 19 24-24
    4. KS II Stara Błotnica 12 19 32-17
    5. Blask Odrzywół 12 18 17-21
    6. KS Lesznowola 12 17 22-19
    7. KS Stromiec 12 16 28-29
    8. Zorza Klwów 12 16 20-22
    9. GPSZ Głuchów 12 14 21-29
    10. RuszCovia Borkowice 12 13 28-36
    11. GKS Chynów 12 13 11-33
    12. GKS Belsk Duży 12 12 26-27
    13. Tęcza Augustów 12 11 11-22
    1.- miejsce - awans do klasy A.