Colo Sport Klasa A, grupa 2: Zodiak Sucha skończył sezon...

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Zodiak Sucha skończył sezon zwycięstwem

    /sid/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Zodiak Sucha skończył sezon zwycięstwem
    Na pożegnanie sezonu, ekipa Zodiaka Sucha, która w ostatniej kolejce będzie pauzować, pokonał 5:1 wicelidera tabeli 2. grupy Colo Sport Klasy A, Sadownika Błędów. Tym samym, Sadownik został pozbawiony szans na awans.
    Colo Sport Klasa A, grupa 2: Zodiak Sucha skończył sezon zwycięstwem
    Zodiak Sucha - Sadownik Błędów 5:1 (3:1),
    Glegoła (3 bramki), P. Chyc, Jasiński (po 1 bramce) dla Zodiaka.

    Powała Taczów - Kraska Jasieniec 3:1 (1:1),
    P. Żyła, S. Pysiak, H. Zamkowski (po 1 bramce) dla Powały.

    Orzeł Gielniów - LKS Potworów 2:1 (1:0),
    Sapieja, Natorski (po 1 bramce) dla Gielniowa.

    Mogielanka Mogielnica - KS Błotnica Stara 0:3 (0:2),
    Świniarski 44, 60, M. Korgul 40.

    Sokół Przytyk - GKS Jedlińsk 2:1 (2:0),
    P. Szubiński 18, 26 - Pawelec 47.

    Jaguar Wolanów - Akcja Jastrzębia 3:2 (2:0),
    Hankiewicz 34, Reguła 41, Burzyński 74 z karnego dla Jaguara.

    Orzeł Jedlanka - LZS Magnuszew 0:0.

    KS Potworów - pauza.

    Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    KIELCE - Raj dla dzieci !

    Klasa A, grupa 2. Tabela

    1. SKS Potworów 13 34 35-14
    2. Chojniak Wieniawa 13 30 28-13
    3. KS Potworów 12 28 29-12
    4. KS Błotnica Stara 13 26 40-21
    5. Sokół Przytyk 13 21 27-28
    6. Zodiak Sucha 13 21 34-23
    7. MKS Wyśmierzyce 13 20 35-30
    7. Młodzik Radom 13 18 32-29
    8. Orzeł Gielniów 13 17 29-33
    10. Powała Taczów 13 14 24-34
    11. Jaguar Wolanów 13 10 17-32
    12. Strażak Wielogóra 12 8 22-44
    13. Kraska Jasieniec 13 7 15-28
    14. Sadownik Błędów 12 4 17-40
    1.- miejsce - awans do klasy okręgowej, 13.-14. miejsce - spadek do klasy B.