Colo Sport Klasa B, grupa 1: Strażak wygrywa na zakończenie

    Colo Sport Klasa B, grupa 1: Strażak wygrywa na zakończenie

    /sid/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Colo Sport Klasa B, grupa 1: Strażak wygrywa na zakończenie
    Strażak Radwag Wielogóra, na zakończenie sezonu pokonał 7:1 Cech Piekarzy Radom, a czterema trafieniami popisał się Przemysław Zakrzewski.
    Colo Sport Klasa B, grupa 1: Strażak wygrywa na zakończenie
    Strażak Radwag Wielogóra - Cech Piekarzy Radom 7:1 (2:1),
    Zakrzewski (4 bramki), Godziński (2), D. Mazurek (1).

    Wisła Chotcza - Hubal Chlewiska 1:1 (0:1).

    Zwolenianka II Zwoleń - KS Maków 4:1 (2:0).

    Krępianka Rzeczniów - LZS Zalesice 6:1 (4:0),
    Murawski, P. Bajon (po 2 bramki), Oździński, Nowak (po 1) dla Krępianki.

    Królewscy Jedlnia - Postęp Łaziska 9:0 (4:0),
    Gębczyk (5 bramk), Chołuj 2, Luty, Kupisz (po 1).

    Wisła Solec - WKS Zajezierze 3:0 (walkower).

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa B, grupa 1. Tabela

    1. Wulkan Zakrzew 19 47 72-16
    2. KS Jastrząb 19 43 49-28
    3. Wisła Chotcza 19 38 53-30
    4. Legion Suskowola 19 37 48-33
    5. Krępianka rzeczniów 19 33 49-49
    6. Postęp Łaziska 19 32 50-43
    7. Wisła Solec 18 26 40-34
    8. LZS Zalesice 19 25 46-54
    9. Hubal Chlewiska 18 16 26-44
    10 WKS Zajezierze 19 12 37-54
    11. Video Ciepielów 19 12 23-74
    12. KS Maków 19 10 21-55
    1 mi