Klasa B, grupa 1: Młody zespół Prochu idzie jak burza

    Klasa B, grupa 1: Młody zespół Prochu idzie jak burza

    /SzS/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Rezerwy Prochu znowu zwycieskie

    Rezerwy Prochu znowu zwycieskie ©J. Wojtaszewski

    Proch II PIonki i WUKS Ruda Wielka, to dwie drużyny, które jeszcze nie straciły punktów
    Rezerwy Prochu znowu zwycieskie

    Rezerwy Prochu znowu zwycieskie ©J. Wojtaszewski

    LZS Zalesice - WUKS Ruda Wielka 1:6 (1:3), J. Głogow-ski z karnego - P. Rogala 2, K Jankowski 2, S. Tomczyk, P. Masiarz.
    Piłkarzowi z Rudy, Danielowi Sekulskiemu urodziła się córeczka i to właśnie jemu koledzy zadedykowali wygraną.

    Proch II Pionki - UKS Lider Kowala 8:0 (4:0), Kisiel 4, Iwanowski 2, Sekuła, Toporek.

    Zwolenianka II Zwoleń - Postęp Łaziska 6:1 (3:1), Fiet 2, D. Jężak 3, Krajewski dla Zwolenianki.

    Hubal Chlewiska - Krępianka Rzeczniów 3:2 (1:1), Tu\mielewicz, Kryczka, D. Depo dla Hubala.
    Goście przyjechali bez kart zdrowia. Pojechali po karty i mecz opóźnił się o prawie godzinę.

    Wisła Solec - KS Maków 1:1 (1:1), Wojtal 30 - D. Socha 17.

    Królewscy Jedlnia - WKS Zajezierze 7:1 (3:0), Sałek 5, Dąbrowski 2 dla Królewskich.

    Energia II Kozienice - Wisła Chotcza 1:1 (0:0), Mróz dla Chotczy. .

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa B, grupa 1. Tabela

    1. Wulkan Zakrzew 19 47 72-16
    2. KS Jastrząb 19 43 49-28
    3. Wisła Chotcza 19 38 53-30
    4. Legion Suskowola 19 37 48-33
    5. Krępianka rzeczniów 19 33 49-49
    6. Postęp Łaziska 19 32 50-43
    7. Wisła Solec 18 26 40-34
    8. LZS Zalesice 19 25 46-54
    9. Hubal Chlewiska 18 16 26-44
    10 WKS Zajezierze 19 12 37-54
    11. Video Ciepielów 19 12 23-74
    12. KS Maków 19 10 21-55
    1 mi