Klasa B, grupa 1: Rezerwy Prochu lepsze na szczycie

    Klasa B, grupa 1: Rezerwy Prochu lepsze na szczycie

    /SzS/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Klasa B, grupa 1: Rezerwy Prochu lepsze na szczycie
    W meczu na szczycie klasy B, grupa 1, Proch II Pionki pokonał WUKS Ruda Wielka.
    Klasa B, grupa 1: Rezerwy Prochu lepsze na szczycie
    Proch II Pionki - WUKS Ruda Wielka 8:1 (3:0), Iwanowski 3, Sekuła 2, Żak, Kisiel i Toporek po 1 - Bredłowski.

    Zwolenianka II Zwoleń - LZS Zalesice 5:0 (4:0), Fiet i Kubica po 2, Jężak.

    Hubal Chlewiska - Lider Kowala 2:1 (2:0), Musielewicz, D. Depo - Figarski.

    Wisła Solec - Postęp Łaziska 7:1 (1:1), Dwojak, Flisz-kiewicz, Smaga po 2, Strąk - Słoń.

    Królewscy Jedlnia - Krępianka Rzeczniów 3:0 (1:0), Sałek 2, Dąbrowski.

    Energia II Kozienice - KS Maków 4:1 (2:0), Karski i Bajer po 2 - Socha z karnego.

    Wisła Chotcza - WKS Zajezierze mecz się nie odbył.

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa B, grupa 1. Tabela

    1. Wulkan Zakrzew 19 47 72-16
    2. KS Jastrząb 19 43 49-28
    3. Wisła Chotcza 19 38 53-30
    4. Legion Suskowola 19 37 48-33
    5. Krępianka rzeczniów 19 33 49-49
    6. Postęp Łaziska 19 32 50-43
    7. Wisła Solec 18 26 40-34
    8. LZS Zalesice 19 25 46-54
    9. Hubal Chlewiska 18 16 26-44
    10 WKS Zajezierze 19 12 37-54
    11. Video Ciepielów 19 12 23-74
    12. KS Maków 19 10 21-55
    1 mi