Klasa A, grupa 2: Pierwsza czwórka nie przegrywa

    Klasa A, grupa 2: Pierwsza czwórka nie przegrywa

    /SzS/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Klasa A, grupa 2: Pierwsza czwórka nie przegrywa
    Zodiak Sucha, GKS Jedlińsk, GTTKF Grójec i Sadownik Błędów, cztery pierwsze zespoły zgodnie wygrały swoje mecze i w ligowej tabeli nic nie drgnęło.
    Klasa A, grupa 2: Pierwsza czwórka nie przegrywa
    Kraska Jasieniec - GKS Jedlińsk 2:5 (1:2), Dąbrowski 30, Sarniak 84 - Janiszewski 25, 53, 87, Zieliński 11, Jabłoński 73.
    Jedlińsk: Orłowski - Marlecki, Zbróg, S. Molenda, Prus, Lewikowski (75 Płaskociński), Kroczak, Czapla (88 J. Molenda), Zieloiński (46 Żak), Janiszewski, Jabłoński.

    Sadownik Błędów - Powała Taczów 3:1 (1:1), Maciak 3, Boroń 65, P. Wasilkowski 80 - M. Jerzyna 25.

    Zodiak Sucha - Sokół Przytyk 5:2 (4:1), Glegoła, Chyc, Prasek, Masłowski i K. Skowroński - Kiljanek 2.
    Zodiak: Stachowiak - Sokół, Masłowski (Nowak 85), Żar-łok, G. Skowroński, Chyc, Sielski, Gajda (75 Rumniak), Puk, Prasek (70 Cybulski), Glegoła (77 K. Skowroński).

    SKS Potworów - Orzeł Gielniów 4:0 (0:0), A. Grzybow-ski, Grzegorczyk, Zdziech, J. Grzybowski.

    KS Jastrząb - TKKF Grójec 1:7 (0:3), Gawor 47 - Kotań-ski 23, 48, 85, Karls 26, 53, Ścisłowski 38, Majdaszewski 70.

    Ruszcovia Borkowice - Jaguar Wolanów 2:4 (2:2), Ślęzak 7, Głuch 16 - Burzyński 33, 72 z karnego, Chankiewicz 34, D. Kowalczyk 76.

    Mogielanka Mogielnica - KS Stara Błotnica 0:0.

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa A, grupa 2. Tabela

    1. KS Potworów 23 62 65-18
    2. SKS Potworów 23 47 48-24
    3. Zodiak Sucha 23 46 58-32
    4. Chojniak Wieniawa 23 45 45-27
    5. KS Błotnica 23 42 60-32
    6. Sokół Przytyk 23 35 45-49
    7. Orzeł Gielniów 23 32 58-54
    8. MKS Wyśmierzyce 23 28 51-56
    9. Młodzik Radom 23 27 50-52
    10. Powała Taczów 22 24 42-66
    11. Kraska Jasieniec 23 21 32-40
    12. Strażak Wielogóra 22 17 34-77
    13. Jaguar Wolanów 22 17 23-55
    14. Sadownik Błędów 23 13 28-57
    1 miejsce - awans do klasy okręgowej, 13-14 miejsce - spadek do klasy B