Wysoka wygrana Skaryszewianki. Gracja Tczów idzie w górę

    Wysoka wygrana Skaryszewianki. Gracja Tczów idzie w górę

    /SzS/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Piłkarze Gracji

    Piłkarze Gracji

    Piłkarze Skaryszewianki Skaryszew rozegrali kolejny dobry mecz. Po zwycięstwie nad Centrum umocnili się na pozycji lidera grupy 1.
    Piłkarze Gracji

    Piłkarze Gracji

    Centrum Radom - Skaryszewianka, Skaryszew 0:6 (0:1)
    Bramki: samobójcza 15, Pawelec 55, 65, Woźniak 60, Kubryn 80, Bednarek 88.
    Skaryszewianka: Wurman - Chamerski, Prokopczyk, Grzeszczyk, Miecznikowski, Sowa (87 Siudek), Woźniak (65 Bielecki), Wojciechowski (46 Bednarek), Kubryn, Pawelec, Czerwiński (60 Soboń).

    Gracja Tczów - Megawat Świerże Górne 3:0 (1:0)
    Bramki: D. Pietrzyk 24, Wiśniewski 53, Wolszczak 81.
    Gryfia: Chebdowski - Faryna, Gleguła, Wąsik (46 Rdzanek), Kosowski (64 A. Wolszczak), Zarębski, Oleksik (83 Mucha), Mroczek, Ćwiklak, Wiśniewski, D. Pietrzyk (80 Kupis).

    Akcja I Jastrzębia - Iskra Gózd 3:1 (2:1)
    Bramki: Majewwski, Banach, Zych - Lipiński.
    Iskra: Rzeszot - Wilkowski, Płaza, Socha, Panek, S. Lipka (55 Kogut), Mazurkiewicz, Szymański, Pszczoła, Tokarski, Lipiński.

    Strażak kratki.pl Wielogóra - Hubertus Chomentów 2:1 (0:0)
    Bramki: P. Zakrzewski 50, 90 - Pietrzykowski 70.

    Gryf Policzna - Gryfia Mirów 0:4 (0:0)
    Bramki: P. Dujka 50, 76, D. Bilski 75, 78.

    Zorza Kowala - Zamłynie Radom 0:5 (0:1)
    Bramki: Trojanowski 5., P. Rogala 52., 60, R. Rogala 70, Kołodziejczyk 90.
    Zamłynie: Jurczak - Ścigala, Aleksandruk, Nosowski, Chudzinski, P. Rogala, Kiljanski (46 Banaszkiewicz), Trojanowski (60 Kołodziejczyk), Mazur, Ławrecki, R. Rogala..

    1. Skaryszew 9 24 35:7
    2. Zamłynie 9 19 37:16
    3. Strażak 9 19 29:22
    4. Chojniak 9 16 29:14
    5. Gryfia 10 16 28:23
    6. Gracja 9 16 22:19
    7. Akcja 9 15 22:19
    8. Iskra 10 10 17:18
    9. Centrum 9 10 14:23
    10. Megawat 9 10 8:27
    11. Zorza 8 8 8:15
    12. Hubertus 10 6 11:25
    13. Gryf 8 1 16:49

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa A, grupa 1. Tabela

    1. Gryf Policzna 23 64 97-18
    2. Polonia Iłża 23 51 59-25
    3. Królewscy Jedlnia 21 42 74-30
    4. Hubertus Chomentów 23 39 61-41
    5. Energia Kozienice 23 37 57-43
    6. Iskra Gózd 23 37 44-37
    7. Oronka Orońsko 23 34 30-31
    8. Gryfia Mirów 22 31 43-50
    9. Akcja Jastrzębia 23 30 51-53
    10. KS Magnuszew 23 29 48-45
    11. Plon Garbatka 23 20 26-59
    12. WUKS Ruda Wielka 22 16 20-53
    13. Zorza Kowala 23 14 24-77
    14. KP Stanisławice 23 8 27-89
    1.- miejsce - awans do klasy okręgowej, 13.-14. miejsce - spadek do klasy B