Klasa A, gr. I - Oronka nie traci punktów

    /SzS/

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Klasa A, gr. I -  Oronka nie traci punktów
    Największą niespodziankę sprawili piłkarze Zwolenianki II_Zwoleń, którzy pokonali Powałę Taczów. Dziewięć bramek strzeliło Zamłynie. Również skuteczni byli piłkarze Gracji Tczów, którzy sześć razy trafili do siatki Zorzy.
    Klasa A, gr. I -  Oronka nie traci punktów
    Hubertus Chomentów - Oronka Orońsko 1:4 (0:2)
    Bramki: Skura 83 - Zawadzki 15, Grzyb 33, Chwaliński 51, Bursa 70.
    Hubertus: Deja - Banaszkiewicz, Pietrzykowski, Wrochna, Michalski, Marchewka, Jastrzebski, Derdak, Różański, Skura, Andziak.
    Oronka: Furman - Zepchło, Szczygłowski, Grymuła, Suligowski, Chwaliński, Siwak, Olejarz, Bursa (86 Czerepak), Grzyb (46 Koptas), Zawadzki (84 Olejarz).

    Zamłynie ZA Kombud S.A Radom - Megawat Świerże Górne 9:1 (3:1)
    Bramki: Ławrecki 71, 75, R. Rogala 5, Trojanowski 48, 89, Chudziński 38, Łyżwiński 24, 80, Banaszkiewicz 87 - Paszkiewicz 30
    Zamłynie: Sadkowski - Banaszkiewicz, Chudziński, Łyżwiński, Mazur, Nosowski (83 Kupis), R. Rogala (60 Ławrecki), Ścigała, Szmit (75 Kiliański), Trojanowski. .

    Akcja Jastrzębia - Strażak Kratki.pl Wielogóra 2:2 (0:2)
    Bramka: Kwaśnik, Golec dla Akcji.

    Zwolenianka II Zwoleń - Powała Taczów 2:1 (1:0)
    Bramki: Prokop dla Powały.

    Gracja Tczów - Zorza Kowala 6:1 (2:0)
    Bramki: Ćwiklak 2, Chodyra, Rdzanek, Oleksik, Wiśniewski - dla Gracji.

    Gryf Policzna - Gryfia Mirów 6:0 (2:0)
    Bramki:Szarpak 2, Polak, Mizerski, Szczodry, samobójcza

    Centrum Radom - Iskra Gózd 0:1 (0:1)
    Bramka: Lipiński 14

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy:

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    Klasa A, grupa 1. Tabela

    1. Gryf Policzna 23 64 97-18
    2. Polonia Iłża 23 51 59-25
    3. Królewscy Jedlnia 21 42 74-30
    4. Hubertus Chomentów 23 39 61-41
    5. Energia Kozienice 23 37 57-43
    6. Iskra Gózd 23 37 44-37
    7. Oronka Orońsko 23 34 30-31
    8. Gryfia Mirów 22 31 43-50
    9. Akcja Jastrzębia 23 30 51-53
    10. KS Magnuszew 23 29 48-45
    11. Plon Garbatka 23 20 26-59
    12. WUKS Ruda Wielka 22 16 20-53
    13. Zorza Kowala 23 14 24-77
    14. KP Stanisławice 23 8 27-89
    1.- miejsce - awans do klasy okręgowej, 13.-14. miejsce - spadek do klasy B