Pilica Białobrzegi przegrała mecz w ... 90 minucie

/W.Ł./
Piłkarze Pilicy przegrali mecz w 90 minucie. Z prawej, Przemysław Jakóbiak, z lewej Kamil Tomas. Włodzimierz Łyżwa
W meczu piątej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi przegrała 0:1 z Ursusem Warszawa.

W 90 minucie meczu, Arkadiusz Modrzejewski, trener Pilicy Białobrzegi chciał dokonać czwartej zmiany w swoim zespole. Przy linii bocznej boiska stał już Łukasz Krupnik. Sędzia boczny dał znać głównemu, że będzie zmiana. Piłka w tym czasie była poza boiskiem. Piłkarze Ursusa szybko jednak wznowili grę i nie doszło do zmiany. Piłkę przejął Dawid Jarczak, zagrał do Przemysława Bosaka, który strzałem z 16 metrów pokonał Adama Bolka.
Szkoda straconych punktów, to był to typowy mecz na remis.

Pilica: Bolek - Moryc, Janowski, Ziemnicki - Matulka, Jasikowski, Hernik (90 Krupnik), Przemysław Jakóbiak (72 Oziewicz), Tomas - Rudnicki (59 Paweł Jakóbiak), Obłuski (84 Rawski).