(ww)
ŁKS dzisiaj wygrał zasłużenie z Radomiakiem 3:0.

ŁKS ŁÓDŹ RADOMIAK RADOM NA ŻYWO RELACJA [9.05.2018] - POCZĄTEK MECZU O GODZ. 17.30

odśwież: (wciśnij F5)

ŁKS ŁÓDŹ

3

RADOMIAK RADOM

0

KONIEC!

ŁKS dzisiaj "zniszczył" Radomiak. Łodzianie po bardzo dobrym meczu zdobyli ważne trzy punkty. Brawo dla piłkarzy z al. Unii. Zagrali bardzo dobre spotkanie i umocnili się na trzecim miejscu w tabeli.

94' ŁKS przy piłce, łodzianie dzisiaj pokazali Radomiakowi jak się powinno grać. Goście bezradni. To wyglądało jakby ŁKS grał ze spadkowiczem.
92' Guzik fauluje i otrzymuje żółty kartonik.
90' Cztery minuty doliczone.
89' Skowron fauluje Guzika. Rzut wolny dla ŁKS.
88' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale piłka przelatuje nad głowami. ŁKS - Radomiak, mecz na szczycie, 3:0 dla łodzian.
86' Kołba od bramki, goście nie potrafią zagrozić bramce ŁKS. Ten mecz już jest wygrany! Tu nic nie może się stać. ŁKS dziś gra pewnie, jest zespołem zdecydowanie lepszym.
83' Łodzianie z kolejną zmianą. Piotr Pyrdoł schodzi, na boisku Kostyrka. Piotrek dziś zagrał także dobre zawody.

Oficjalnie - 4098 kibiców.

79' Zmiana w ŁKS, Łuczak schodzi utykając, brawami żegnany przez kibiców. Na boisko wchodzi jednak Mateusz Gamrot.
77' Kostyrka przygotowany do gry, ŁKS cały czas prowadzi grę, niewiele teraz dzieje się na boisku.
75' Rozwandowicz żółta kartka. ŁKS prowadzi 3:0!
73' Patryk Bryła schodzi, na boisku Kujawa. Bryła zagrał znakomite zawody. Brawo Patryk.
71' Rozmus głową przenosi piłkę nad poprzeczką.
70' Łuczak uderza ale piłka odbita i mamy rzut rożny dla ŁKS.
68' Guzik uderza lewą nogą ale nad poprzeczką, dobra decyzja gorsze wykonanie, ŁKS gra wciąż bardzo dobrze. Trzy punkty blisko.
66' Rozwandowicz z trudnej pozycji głową ale tylko w boczną siatkę.
66' ŁKS ma rzut wolny, Skowron fauluje. Będzie wrzutka w pole karne na Radionowa.
64' Zmiana w ŁKS, Wolski schodzi a za niego Damian Guzik.
NA TRYBUNIE OKOŁO 4000 KIBICÓW
63' Widejko strzela i minimalnie obok bramki Radomiaka.
61' Wolski faulowany. Mamy rzut wolny! Brawo ŁKS! Gramy do końca.

59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROZWANDOWICZ !!!!!!!!!!!!!! GOL GOL GOL GOL!!!

58' Karny dla ŁKS!!! Gostomski fauluje Bryłę.
57' Faulowany Piotr Pyrdoł. Mamy rzut wolny.
55' Michał Kołba od bramki. Łodzianie naprawdę nie pozwalają na wiele piłkarzom z Radomia.
52' ŁKS spokojnie kontroluje teraz grę, łodzianie są skoncentrowani, oby tak do końca, idealny wynik dla ŁKS, zwycięstwo bardzo przybliży łodzian do upragnionego awansu.
50' Brazylijczyk uderza ale strzał zablokowany. ŁKS odzyskuje piłkę.
49' Faul i rzut wolny dla Radomiaka. Leandro leży na boisku.
47' ŁKS rozpoczął bez zmian, łodzianie walczą.
46' Zaczynamy II połowę meczu ŁKS - Radomiak!

Sędzia kończy pierwszą połowę! ŁKS zasłużenie prowadzi po golach Bryły i Łuczaka. Zapraszamy po przerwie.

46' Cztery minuty doliczone.

45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL - ŁUCZAAAAAAAK

Kapitalny strzał z dystansu Wojciecha Łuczaka, piłka pod poprzeczkę i bramkarz gości bez szans - BRAWO BRAWO BRAWO WOJTEK ŁUCZAK!
43' Radionow fauluje. Masażysta na boisku. Teraz nerwowo. Przepychanki między piłkarzami.
42' Teraz Radomiak gra lepiej, ŁKS cofnięty liczy na kontrę. Niepotrzebnie się cofnęliśmy.
41' Szczęśliwy kiks dla ŁKS i piłka wychodzi poza boisko. Było groźnie. Od bramki Kołba.
40' Michał Kołba piąstkuje na rzut rożny.
40' Faul niedaleko pola karnego ŁKS,rzut wolny dla gości.
38' Kolejny rzut rożny dla ŁKS. Łuczak wysoko, Widejko uderza ale zablokowany strzał. ŁKS jednak wciąż przy piłce.
37' Radionow uderza i piłka musnęła poprzeczkę! Ależ była szansa na podwyższenie wyniku.
36' Dośrodkowanie Łuczaka ale obrona Radomiaka czujna. Piłka wybita na rzut rożny.
35' Teraz Łuczak uderzony w głowę przez gracza z Radomia. Żółta kartka i kolejny wolny dla ŁKS.
34' Faul na zawodniku ŁKS. Łodzianie mają rzut wolny. Na niebie się błyska, może padać.
32' Kołba obronił ładny strzał Mazana! Była jeszcze dobitka ale bramkarz ŁKS bezbłędny.
Mamy przerwę w grze, na boisku leżą zawodnicy obu drużyn, masażyści na boisku
28' Mamy rzut rożny dla ŁKS! Nic z tego. Piłka wybita.
26' ŁKS od początku panuje na boisku, nie pozwala na wiele piłkarzom z Radomia.
24' Radionow trącił piłkę głową, dopadł do niej Pyrdoł i w doskonałej sytuacji nie trafia do siatki! Szkoda... Takie akcje trzeba kończyć.
23' Rzut wolny dla ŁKS. Rozmus faulowany . Piłka na 16 metrze.
22' Teraz ładny drybling napastnika Radomiaka, uderzenie ale na szczęście obok bramki.
21' Patryk Bryła fauluje. ŁKS gra dobrze, wysoko, miejmy nadzieję, że wystarczy im sił, piłkarze z Łodzi bardzo aktywni od początku spotkania.
19' Dośrodkowanie, Juraszek strzela ale uderzenie zablokowane, Radionow poprawił ale niecelnie. Od bramki goście.
17' Rzut wolny dla ŁKS! Nerwowo na boisku.
15' Teraz na spalonym piłkarz Radomiaka.

13' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Patryk Bryła!!!!!!!

Strzał Wolskiego, piłka przypadkowo odbija się od pięty Patryka Bryły i mamy pierwszą bramkę! Rykoszet i 1:0 dla ŁKS!
13' Strzał z daleka na bramkę ŁKS ale bardzo niecelnie. Od bramki Kołba.
12' Piłkarze gości wybijają, później błędu Michała Kołby nie wykorzystali goście. ŁKS gra bardzo nerwowo dzisiaj.
11' Bryła w polu karnym dośrodkowuje ale piłka wybita. Mamy rzut rożny!
8' Dośrodkowanie ale Juraszek na spalonym.
7' Wolski dośrodkowuje, kibice domagają się karnego za zagranie ręką ale sędzia nie gwiżdże. Ale mamy rzut wolny dla ŁKS. Wolski faulowany. Będzie szansa.
6' Kocot dośrodkowuje, piłka odbita ale niestety nie będzie rzutu rożnego. Od bramki Radomiak.
4' ŁKS na bało czerwono biało, goście na zielono biało.
3' ŁKS zamknięty na swojej połowie.
2' Kolejny rzut rożny dla Radomiaka, już czwarty!
2' Radomiak w pierwszej akcji, piłkę Rozmus wybija na rzut rożny.
Dzisiejsze spotkanie prowadzi śląski arbiter Mirosław Górecki
1' Pierwszy gwizdek. Rozpoczynamy! ŁKS vs Radomiak! Dziś łodzianie walczą o bardzo ważne trzy punkty. Ostatni mecz w Radomiu zakończył się wynikiem remisowym.

Na murawie już obie jedenastki. Za chwilę rozpoczynamy mecz.

Godz. 17:20 - Już za kilka minut rozpoczynamy! RELACJA NA ŻYWO - ŁKS vs Radomiak Radom.

Rezerwowi: Kazmierczak, Zagdański, Kostyrka, Pyciak, Gamrot, Guzik, Kujawa

Godz. 16:30 - Za chwilę podamy skład drużyny ŁKS.

Godz. 16:20 - Dzisiaj ważny mecz! ŁKS zagra z drużyną Radomiaka Radom. Obie drużyny mają po 50 punktów w lidze. Szykuje się zatem ciężki bój o ligowe zwycięstwo. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS - Radomiak. Bądźcie z nami.

Zdecydowana większość meczów 30. kolejki piłkarskiej II ligi odbędzie się dziś.

Dzisiaj:
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork (17)
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy (17)
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice (17)
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo (17)

Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik (17)
ŁKS Łódź - Radomiak Radom (17.30)
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków (19)
GKS Bełchatów - Warta Poznań (19)

23 maja:
GKS Jastrzębie Zdrój - Siarka Tarnobrzeg (mecz przełożono ze względu z wydarzeniami w kopalni w Jastrzębiu-Zdroju).

Materiał oryginalny: ŁKS ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM RELACJA NA ŻYWO [9.05.18] TRWA MECZ ŁKS RADOMIAK, ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE - Express Ilustrowany