Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 53

Najnowsza -

W poprzedniej rundzie Pucharu Polski Radomiak pokonał Stal Stalowa Wola 4:0. Dwie bramki zdobył Szymon Stanisławski (z prawej). ©Szymon Wykrota

W meczu 1/32 finału Pucharu Polski, Radomiak Radom pokonał pierwszoligowy GKS Katowice na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 po golu Leandro Rossiego z rzutu karnego w szóstej minucie! Poniżej zapis naszej relacji na żywo.

• 90+4' KONIEC MECZU!

Radomiak wygrywa z GKS Katowice 1:0 po golu Leandro Rossiego i awansuje do 1/16 finału Pucharu Polski! Mecz w tej fazie rozgrywek odbędzie się 10 sierpnia.

• 90+3'

Ostatnia zmiana w Radomiaku  - Gawron za Brągiela

• 90+2'

Rzut rożny dla GKS. W polu karnym Radomiaka nawet bramkarz Sebastian Nowak! Obyło się jednak bez zagrożenia dla bramki Banasiaka

• 90+1'

Radomiak w głębokiej defensywie. GKS próbuje wyrównać

• 90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa ten pojedynek

• 90'

Zmiana w Radomiaku - Kucharski za Stanisławskiego

• 89'

Rzut wolny dla katowiczan. Dośrodkowanie w pole karne, ale Stanik źle przyjmuje piłkę i ta wychodzi poza plac gry

• 86'

Duża wola walki po stronie Radomiaka!

• 81'

Banasiak kopnięty przez Sobkówa. Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej

• 81'

Kibice wstali z miejsc i głośno dopingują Radomiaka

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Polecamy

Kobieta Przedsiębiorcza 2019 - partnerzy

Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

18. GKS Bełchatów 34 23 24-49
    1.-2.miejsca: awans do PKO Ekstraklasy, 3.-6.miejsce: baraże o awans do PKO Ekstraklasy, 18.miejsce: spadek do drugiej ligi.