Uniwersytet Radom nadrobił zaległości. Podopieczni trenera Mariusza Greli przegrali w Ostrowie Wielkopolskim

Michał Nowak
Uniwersytet Radom przegrał na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.
Uniwersytet Radom przegrał na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Tadeusz Klocek
Uniwersytet Radom w zaległym meczu 18. kolejki pierwszej ligi przegrał z KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski 22:35.

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KS Uniwersytet Radom 35:22 (20:12).

Radomianie źle rozpoczęli to spotkanie. Po trafionym rzucie karnym gospodarze prowadzili już 6:1. Potem Ostrovia inicjatywa wciąż należała do rywali, a miejscowi utrzymywali wysoką i bezpieczną przewagę i pierwszą połowę zakończyli różnicą ośmiu bramek.

Po przerwie nie było zmiany obrazu gry. Po dziewięciu minutach drugiej części meczu, goście trafili tylko raz, a po bramce Mateusza Kuśmierczyka było już 26:13. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 35:22.

Po tym spotkaniu Uniwersytet wciąż jest jedenasty w tabeli, natomiast Ostrovia zajmuje szóstą lokatę.