Uniwersytet Radom przegrał u siebie w pierwszej lidze z SPR PWSZ Tarnów, wiceliderem rozgrywek w grupie B

Michał Nowak
Uniwersytet Radom przegrał u siebie z SPR PWSZ Tarnów 25:32.
Uniwersytet Radom przegrał u siebie z SPR PWSZ Tarnów 25:32. Tadeusz Klocek
Po blisko trzytygodniowej przerwie od rywalizacji wrócili piłkarze ręczni. Nie był to udany powrót dla Uniwersytetu Radom, który przegrał z wiceliderem z Tarnowa 25:32.

KS Uniwersytet Radom - SPR PWSZ Tarnów 25:32 (7:14)

Zdecydowanym faworytem tego spotkania była ekipa SPR PWSZ Tarnów i to w trakcie meczu potwierdziła. Już do przerwy goście prowadzili różnicą siedmiu bramek (7:14), a w drugiej części gry tę przewagę utrzymali.

Po tym zwycięstwie ekipa z Tarnowa zrównała się punktami z drużyną z Białej Podlaskiej, która jest liderem grupy B pierwszej ligi, bowiem ta nieoczekiwanie przegrała w Piekararch Śląskich.

Uniwersytet Radom spadł natomiast na przedostatnie miejsce w rozgrywkach, ale jego przewaga nad 15. Viretem Zawiercie wynosi aż dziewięć „oczek”. W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Greli zagrają na wyjeździe w Świdnicy z siódmym w tabeli ŚKPR.